up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

360

Salming Greyhound Xialing

Salming Greyhound Xialing

Salming Greyhound Xialing

Salming Greyhound Xialing

Salming Greyhound Xialing

plus
Salming

Salming Greyhound Xialing

Opis produktu Salming Greyhound Xialing

Stworzony do pracy na twardej nawierzchni uwalnia Greyhounda w tobie! Saling najnowszym dodatkiem do segmentu drogi jest wojownik drogowy, but dostosowany do twardej nawierzchni i siły uderzenia, które mu towarzyszą. Podeszwa zewnętrzna Podeszwa zewnętrzna Greyhound jest opracowywana razem z Vibram i zawiera mieszankę XS Trek, która jest o 25% trwalsza w porównaniu do naszej zwykłej lekkiej mieszanki podeszwy zewnętrznej. To najskuteczniejszy materiał podeszwy zewnętrznej Salmings. ma zgrabną konstrukcję i zminimalizowany wzór podeszwy zapewnia doskonałą przyczepność na suchych i mokrych twardych nawierzchniach, takich jak asfalt, asfalt i beton. Podeszwa środkowa Recoil PLUS zapewnia niesamowity o 20% wyższy zwrot energii, dzięki czemu jest to najbardziej reaktywny związek Salmings! (W porównaniu ze standardowym materiałem Salming) UpperLess to więcej, że cholewka Greyhound ma zaawansowaną prostotę, zarówno pod względem wizualnym, jak i pod względem wydajności. Górna część ciała zawiera lekką, jednoczęściową 3-warstwową konstrukcję, która przytrzymuje stopę w miejscu, zapewnia doskonałą oddychalność i dopasowanie. Konstrukcja języka ma konstrukcję z klinem, która zapewnia wygodę w dotyku, a sznurówki są cienkie.

Jeśli szukasz dobrej jakości Running artykułów, to nasza oferta Running z pewnością spełni oczekiwania. Zalecamy Salming Greyhound Xialing, w cenie 0 $. runnerinn jest najlepszym rozwiązaniem, aby kupić sprzęt prowadzenie i triathlon w najlepszej cenie. Jeśli cena okaże się niższa Salming Greyhound Xialing, dopasujemy cenę!

Cechy Salming Greyhound Xialing

Krok
Neutralny
Drop
5-8 mm
Kolor
Szary
Waga obuwia
Od 250 g do 300 g
Szerokość buta
Standardowy

Szukasz butów do biegania?

Szukasz butów do biegania?

Pomożemy Ci znaleźć odpowiednie buty

Początek

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij
up up