up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

BUTY SZOSOWE MĘSKIE

BUTY SZOSOWE MĘSKIE

BUTY TRASA MĘSKIE

BUTY TRASA MĘSKIE

UWODNIENIE

UWODNIENIE

BUTY SZOSOWE DAMSKIE

BUTY SZOSOWE DAMSKIE

BUTY TRAIL DAMSKIE

BUTY TRAIL DAMSKIE

OBUWIE DZIECIĘCE

OBUWIE DZIECIĘCE

Kategorii

Hydratacja

Obuwie Damskie

Obuwie Dziecięce

Obuwie Męskie

Odzież Damska

Odzież Męska

Sprzęt Do Biegania

Torby i Saszetki

Wszystko( Salomon )

Salomon

Popraw swoje umiejętności biegania z pełną gamą Salomon w Runnerinn. Salomon jest francuską marką producenta sprzętu sportowego założoną w 1947 roku. Teraz stała się najlepszym producentem odzieży sportowej dla wszystkich grup wiekowych. Więc jeśli chcesz poczuć życie podczas biegania, wybierz buty Salomon. Nie ma znaczenia, czy wolisz szlak czy drogę, aby biec. Z obuwiem męskim i damskim Salomon możesz zabrać swoje biegi na wyższy poziom. Jeśli chcesz biec szybciej, musisz poprawić swój stan fizyczny, aby szybko osiągnąć cel. Salomon w 2001 roku po raz pierwszy wypuścił swoje buty Raid Race Trail i rozpoczął swoją podróż biegową. Dzięki swojemu doskonałemu dopasowaniu i wygodzie stał się wizjonerskim projektem. Znajdź najlepsze buty o cechach miękkości, lekkości i super amortyzacji z Salomonem. Buty Salomon są bardzo trwałe i zostały zaprojektowane z najlepszych technologii w połączeniu z jakością i wygodą. Salomon wprowadził linię butów Speed Cross w 2006 roku, a od początku stały się częścią ćwiczeń ultra-biegania i biegania po szlaku. Te buty Speedcross są niezwykłe do biegania w górach. To linia butów do wszystkich terenów zaprojektowanych zarówno do drogi, jak i toru. Po tylu latach Salomon niesamowicie zwiększył stabilność buta z lepszym dopasowaniem i wygodą. Buty wodne Salomon to kolejna wspaniała linia butów dostępnych w szerokim zakresie. Jego ultra-specyficzna i szybkoschnąca technologia pozwala na bieganie po śliskich powierzchniach. Ma bezszwową technologię wchłaniania wody, która zapewnia doskonały komfort dla stóp. Te buty wodne dopełniają twoje sporty wodne z najlepszym wzmocnieniem pewności siebie. Salomon sprzęt do biegania dla wszystkich sportów

Salomon doskonały zakres sprzętu sportowego obejmuje Salomon hydration vest, plecak, saszetkę, butelkę na wodę, rękawice, skarpetki i więcej, aby uzupełnić listę potrzebnego sprzętu do sportu. Jego zakres odzieży i akcesoriów sportowych poprawia wydajność sportową wszystkich mężczyzn i kobiet za pomocą specjalnych technik produkcyjnych. W skrócie ta klasyczna gama sprzętu sportowego tworzy dobrą stabilność i wsparcie, które są równie ważne przy poruszaniu się po niezdefiniowanym terenie. Marka skupia się również na wykorzystaniu produktów wyprodukowanych w sposób zrównoważony. Dlatego Salomon ma dobrą opinię o oferowaniu najlepszych i najwygodniejszych akcesoriów sportowych na całym świecie.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij