up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

BUTY SZOSOWE MĘSKIE

BUTY SZOSOWE MĘSKIE

BUTY TRASA MĘSKIE

BUTY TRASA MĘSKIE

UWODNIENIE

UWODNIENIE

BUTY SZOSOWE DAMSKIE

BUTY SZOSOWE DAMSKIE

BUTY TRAIL DAMSKIE

BUTY TRAIL DAMSKIE

OBUWIE DZIECIĘCE

OBUWIE DZIECIĘCE

Kategorii

Hydratacja

Obuwie Damskie

Obuwie Dziecięce

Obuwie Męskie

Odzież Damska

Odzież Męska

Sprzęt Do Biegania

Torby I Saszetki

Wszystko( Salomon )

Salomon

Salomon to jedna z najpopularniejszych marek na świecie. Została założona w 1947 roku, francuska firma produkująca sprzęt sportowy z siedzibą w Annecy. Salomon stał się wiodącą firmą w dostarczaniu najwyższej jakości sprzętu do sportów outdoorowych dla wszystkich grup wiekowych. Dziś Salomon oferuje szeroką gamę wysokiej jakości obuwia o innowacyjnych wzorach, aby sprostać wymaganiom sportowców. Te buty są lekkie i zapewniają maksymalny komfort Twoim stopom podczas biegania. Technologia GORE TEX zapewnia maksymalną innowacyjność tkaniny. Buty Salomon dla kobiet i mężczyzn charakteryzują się trwałością, wytrzymałością, szeroką gamą kolorów i designu, maksymalnym komfortem i amortyzacją. Buty Trail Running Speedcross są idealne do biegania w górach.


Doskonała oferta odzieży do biegania firmy Salomon obejmuje szeroki wybór odzieży, takiej jak kurtki, kamizelki, spodnie, polary, rękawiczki i skarpetki. Odzież Salomon została specjalnie zaprojektowana dla mężczyzn i kobiet, aby poprawić wyniki sportowe każdej osoby. Aby uzupełnić swój sprzęt i zabrać ze sobą wszystko, czego potrzebujesz na wycieczki, wybierz plecak, saszetkę , a także, aby zapewnić odpowiednie nawodnienie, kamizelkę hydracyjną, torbę lub butelkę wody.

clouse menu Zamknij