up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

OBUWIE MĘSKIE NA DROGĘ

OBUWIE MĘSKIE NA DROGĘ

MĘSKIE OBUWIE SZLAKOWE do biegania

MĘSKIE OBUWIE SZLAKOWE do biegania

Trail running

Trail running

Ride 16

Ride 16

kinvara 14

kinvara 14

endorphin Collection

endorphin Collection

Kategorii

Obuwie Damskie

Obuwie Męskie

Wszystko( Saucony )

Nowości

Zobacz wszystkie produkty flecha

Bestsellery

Zobacz wszystkie produkty flecha

Saucony

Saucony to nazwa wysokiej jakości butów i odzieży do biegania. Marka czerpie inspiracje od biegaczy, wprowadzając unikalne pomysły i robiąc lepiej. Wszystko zaczęło się w 1989 roku, kiedy marka została założona w Kutztown w Pensylwanii w Stanach Zjednoczonych, a siedziba mieści się w Waltham w Massachusetts. Od tego czasu marka zdobyła zaufanie swoich konsumentów i stała się jedną z najlepszych marek do produkcji produktów sportowych, takich jak buty do biegania, odzież i inne dodatki. Saucony jest słynny na całym świecie ze względu na produkcję wysokiej jakości retro butów, które poprawiają twoją wydajność.
Marka wierzy w inspirowanie ludzi oferując świetnej jakości produkty, aby pomóc im żyć pełnią życia, dostępując ich marzenia o bieganiu i świętując każdy kamień milowy, aby robić to lepiej. Saucony utrzymuje swoje dziedzictwo poprzez usprawnianie butów w zaawansowany sposób z lepszymi opcjami kolorystycznymi i materiałami. Marka zapewnia styl z komfortem do biegania po każdej ścieżce z klasycznym sportowym wyglądem.

Saucony ma najlepszy asortyment butów

Saucony ma najszerszą kolekcję butów i doskonałe obuwie sportowe dla każdego. Buty do biegania Saucony są bez wątpienia świetne do zapewnienia ci lepszego doświadczenia biegacza. Saucony rozpoczęła także wkładanie zaawansowanych materiałów, takich jak włókno nylonowe lub płyta włókna węglowego, aby zwiększyć wsparcie i komfort butów do biegania i wyścigów. Marka używa płyty włókna węglowego środkowej części jednego z butów zwanego Saucony Endorphin, aby zapewnić szybsze i bardziej dynamiczne doświadczenie biegacza. Dzięki sprężystej środkowej części i lekkiej i niskiej wysokości, te buty mogą zapewnić lepszy chwyt i wsparcie oraz pomóc osobie biegać szybciej i łatwiej.
Buty Saucony dla mężczyzn są najlepszym przykładem zapewnienia trwałości i pełnej ochrony stopom podczas biegania. Podobnie jak mężczyźni, Buty Saucony dla kobiet są również bardzo trwałe i wygodne. Są to najbardziej dynamiczne buty dostępne w wielu kolorach, aby przenieść twój wygląd na nowy poziom. Tak więc, im większa pewność siebie, tym lepsza będzie wydajność. Od wszystkich tych lat marka nadal zajmuje się tworzeniem najlepszych butów do biegania.
Czy chcesz iść na siłownię czy spacerować, Buty Saucony mogą sprawić, że wyglądasz fantastycznie. Saucony jazdy są idealne na długie biegi dzięki swojej dobrze amortyzowanej podeszwie.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij