up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Scott LCG Compact ACS

plus
Scott

Scott LCG Compact ACS

Opis produktu Scott LCG Compact ACS

Nie ma kompromisów w kwestii stylu dzięki swobodnemu krojowi Freeride w spodniach Scott Vertic Junior. Plus kilka unikalnych funkcji, takich jak gotowe przedłużenia obszycia, które umożliwiają wydłużenie nogawek spodni do 3 cm.


Cechy:

W pełni klejone szwy
Odpinane, regulowane szelki
Kieszenie ogrzewające dłonie
Regulowana talia
Gotowy do Grow-It 3cm mankiet i przedłużenie stuptuty


Dane techniczne:

Technologie: Dryosphere 2l z Eco Dwr
- Skład: 100% poliester
Izolacja: strategiczna regulacja termiczna z 80-gramową izolacją Duroloft zatwierdzoną przez Bluesign® w chłodnych strefach i siatką wydajności w gorących strefach

Funkcje ekologiczne:
Materiał zatwierdzony przez Bluesign
Dwr bez Pfc


Technologia:

Izolacja Duroloft:
Izolacja Duroloft zatrzymuje ciepło w kieszeniach powietrznych, zapewniając doskonałą izolację termiczną / Duroloft Eco ma takie same właściwości jak Duroloft, ale jest wykonany z włókien pochodzących z recyklingu i nadających się do recyklingu / Duroloft Bio to mieszanka wełny i włókien kwasu polimlekowego, bioplastiku pochodzącego z zasobów odnawialnych. Duroloft łączy doskonałe termoregulujące i antybakteryjne właściwości wełny z lekkością i szybkoschnącymi właściwościami włókna syntetycznego. Wszystkie izolacje Duroloft są dostępne w różnych gramaturach i łączone z różnymi tkaninami, aby zaspokoić wszystkie Twoje zajęcia na świeżym powietrzu.

Strategiczna regulacja termiczna (Str):
Reprezentując najbardziej zaawansowane rozmieszczenie materiałów izolacyjnych i odprowadzających wilgoć, strategiczna regulacja termiczna (Str) powoduje dynamiczne wykonywanie lekkich ubrań. Str umieszcza izolację tam, gdzie jej potrzebujesz w zimnych strefach i siatkę wydajności w gorących strefach. Strategiczne rozmieszczenie zapewnia, że ubranie zapewni Ci ciepło i suchość bez niepotrzebnego luzem.

Dryosfera:
Tkaniny Dryosphere zapewniają wodoodporną / wiatroodporną / oddychającą barierę 10 000/12 000, chroniąc cię przed żywiołami. Ta technologia działa jak osłona przed wodą i wiatrem, jednocześnie umożliwiając ucieczkę pary, zapewniając suchość i wygodę w każdych warunkach.


Opieka:

Prasować w niskiej temperaturze (maks. 110°C)
- Nie suszyć w suszarce
Pranie w pralce: pranie syntetyczne / łagodna obróbka, trwała prasa (maks. 30 ° C)
- Profesjonalne czyszczenie chemiczne
- Nie wybielać
Scott LCG Compact ACS ma gwarancję zwrotu pieniędzy 100%. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś w pełni zadowolony ze swojego Scott LCG Compact ACS zakupionego w runnerinn, masz 30 dni kalendarzowych od daty dostawy, na zwrot. Ponadto w naszym sklepie internetowym prowadzenie i triathlon można odkryć pełną gamę produktów Scott i dokonać zakupu produktów prowadzenie i triathlon zawsze w najlepszej cenie.

Cechy Scott LCG Compact ACS

Rodzaj soczewki
Standardowy
Kategoria soczewki
Kat.3 - Słoneczny/jasne światło
Kolor
Czarny
Podkategorie
Maski
Rodzaj produktu
Soczewki

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up