up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top
Strona Główna

Sprzęt Do Biegania

Części Zapasowe - Rodzaj produktu: Soczewki

()
load

Jakich części zamiennych potrzebuję do biegania?

Części zamienne do biegania

Oto kilka części zamiennych do biegania w następujący sposób. Części zamienne do biegania można kupić od Scott , Oakley , Rudy Project , Tsl Outdoor .

Rajstopy
Legginsy do biegania mogą pomóc w utrzymaniu ciepła. Chociaż są one najbardziej wciągającą alternatywą, legginsy do biegania mogą wspierać Cię w treningu biegowym. Zapewniając ciepło w zimie i dodając dodatkową pomoc, używanie legginsów oznacza, że możesz tracić mniej czasu na zawracanie sobie głowy sytuacją, a więcej na skoncentrowanie się na bieganiu.

Okulary słoneczne
Okulary przeciwsłoneczne nie powinny przeszkadzać w osiągnięciu celu. Zestaw okularów przeciwsłonecznych, które pozostają na miejscu i są odpowiednie podczas biegania, może poprawić wykonanie, chroniąc oczy przed słońcem, blokując mrużenie i dodatkowy stres, niepokój i rozpraszanie się.”

Skarpety
Skarpety do biegania mają za zadanie gładko ściskać mięśnie, aby zwiększyć przepływ krwi, zmniejszyć zmęczenie i przyspieszyć gojenie, dzięki czemu możesz dłużej biegać na dłuższych dystansach. Ograniczające skarpety do biegania mogą mieć różną długość, od kolan, obejmując łydki, po mniejsze, sięgające kostek, tylko dla stóp.

Pasek
Pas do biegania to coś więcej niż opis stylu, gdy dociera do biegaczy. Jest to niezbędna część zamienna, dzięki której można wygodnie wykonywać trening biegowy. Kiedy biegasz przez kilka godzin, potrzebujesz miejsca na telefon i inne drobiazgi. Większość spodenek do biegania nie posiada kieszeni.

Buty
Buty do biegania powinny chronić stopę i biegacza przed uszkodzeniem. Zapewnia stabilność pięty i chroni skórę przed urazami. Powinno to również ograniczyć prawdopodobną niebezpieczną siłę oddziaływania, ponieważ stopa uderza w teren, jednocześnie dostarczając moc sportowcowi.


pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij