up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Sprzęt Do Biegania prowadzenie i triathlon

Sprzęt do biegania i triathlonu

Znajdź szeroką gamę produktów Sprzęt do biegania i triathlonu dla prowadzenie i triathlon. Odkryj najlepsze oferty w runnerinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Sprzęt Do Biegania

Marki Sprzęt Do Biegania

Jak wybrać sprzęt do biegania

Kompasy

Musisz znać rodzaje kompasów i ich funkcje, aby wybrać odpowiednie narzędzie nawigacyjne do swoich przygód na świeżym powietrzu. Wybierając kompasy, należy wziąć pod uwagę kilka aspektów, takich jak trwałość, namagnesowana igła, luneta o wysokiej rozdzielczości, podstawka, luminescencja, przechyłomierz, regulacja deklinacji, lusterko celownicze, igła globalna i inne cechy.

Raki

Do chodzenia lub biegania po stromych terenach należy wybrać mniej techniczne raki z wiązaniem na pasek. Upewnij się, że elastyczność Twojego obuwia odpowiada elastyczności wybranych raków .
Dopasowanie ramy, konstrukcja i waga to ważne aspekty, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze raków do butów do biegania.

Stuptuty

Getry do biegania w terenie są zazwyczaj bardzo lekkie, wygodne i kompaktowe. Głównym celem stuptutów jest utrzymanie brudu z butów podczas biegania. Zazwyczaj nie są wodoodporne.
Getry trailowe są również oddychające i zapewniają najbardziej podstawową ochronę przed wszystkimi irytującymi elementami, takimi jak piasek i kurz, które mogą dostać się do butów.

Biegnący Polacy

Konstrukcja, materiał, przyczepność i długość to tylko niektóre z czynników, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze kijków do biegania. Najpopularniejszymi materiałami są aluminium, stal i włókno węglowe. Wszystkie te materiały są mocne i lekkie. Następnie rozważ uchwyt i paski kijków do biegania.
Najpopularniejsze paski mają tradycyjny design z pewnym wypełnieniem. Istnieją również kijki, które są dostarczane z paskiem w stylu nordic walking/narciarskim.

Pasy wyścigowe i opaski chipowe

Pasy wyścigowe i opaski chipowe to niezbędny sprzęt do biegania, który służy do utrzymywania numeru startowego na miejscu i bezpiecznego przechowywania chipów rozrządu przez cały wyścig. Mając do dyspozycji setki opcji, wybór właściwego jest mylący.
Jednak przy wyborze pasów wyścigowych należy wziąć pod uwagę takie czynniki, jak odpowiednie dopasowanie pasa do biegania, możliwości nawodnienia, rozmiar woreczka, rodzaj materiału i sprężyny w przypadku podstawowych dodatków.

Okulary słoneczne

Okulary przeciwsłoneczne do biegania to niezbędny element wyposażenia, który każdy biegacz powinien mądrze wybrać. Wybierz okulary przeciwsłoneczne, które dopasowują się do Twojej twarzy, nie są ciężkie i zapewniają całkowite zakrycie. Dobrej jakości okulary do biegania są lekkie, mają uchwyty na nos, są odporne na zarysowania i zapewniają ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB.
Istnieją różne kolory soczewek, które są odpowiednie dla różnych rodzajów oświetlenia zewnętrznego. Na przykład brązowe soczewki są dobrym wyborem w warunkach dziennych, podczas gdy biegacze powinni rozważyć noszenie żółtych soczewek podczas biegania nocą.

Ręczniki

Ręczniki sportowe to jeden z najważniejszych sprzętów biegowych służących do wycierania potu. Najlepsze ręczniki do biegania powinny być kompaktowe, przenośne, szybkoschnące i odporne na zapachy.
Wybierając ręczniki do biegania, szukaj mikrofibry lub materiałów syntetycznych, które szybko schną i są odporne na brzydkie zapachy. Możesz również wybrać materiał ręcznika, który posiada specjalną technologię antybakteryjną, taką jak powłoki antybakteryjne i srebrne nici.

Więcej o sprzęcie do biegania:

Podstawowy sprzęt do biegania obejmuje spodenki do biegania, legginsy do biegania, koszulki do biegania, rękawiczki do biegania, czapkę do biegania, okulary do biegania, kurtkę do biegania, getry i dobry stanik sportowy. Wybierając sprzęt do biegania, upewnij się, że jest on odpowiednio dopasowany.
Wybierz materiały, które są wygodne, trwałe, oddychające i szybkoschnące, aby zapewnić Ci chłód i suchość przez cały wyścig. Adidas , Salomon , Nike , Asics , Altra , La Sportiva , Dynafit , Raidlight , oraz Puma są znanymi producentami akcesoriów biegowych, ręczników i części zamiennych.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij