up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

360

Xero shoes Prio Buty

Xero shoes Prio Buty

Xero shoes Prio Buty

Xero shoes Prio Buty

Xero shoes Prio Buty

Xero shoes Prio Buty

plus
Xero shoes

Xero Shoes Prio Buty

Opis produktu Xero shoes Prio Buty

Biegaj, trenuj, podnoś, baw się.
Prio robi to wszystko dzięki lekkiej wydajności, wydajności i szybkości.
Nisko nad ziemią, aby zachować równowagę i zwinność, Prio ma anatomicznie szeroką poduszkę na palce, która zapewnia ruch wytwarzający energię.
Zaledwie 7,6 uncji (M9) z oddychającą siateczkową cholewką, ledwo wiesz, że tam jest.
Ale dwukierunkowy bieżnik w kształcie szewronu i system napinania inspirowany huarache zapewniają stabilność i pewność przyczepności do podłoża.


Dodatkowo, Xero shoes Prio Buty w kategorii Obuwie damskie z naszego sklepu online prowadzenie i triathlon, znajdziesz inne powiązane produkty Running. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem innych produktów marki Xero shoes, w runnerinn, znajdziesz produkty prowadzenie i triathlon, które również Cię zainteresują. Xero shoes koncentruje się na innowacyjności i poprawie doświadczenia prowadzenie i triathlon zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych przy jednoczesnym zachowaniu niskich cen.

Cechy Xero shoes Prio Buty

Krok
Neutralny
Drop
0-4 mm
Kolor
Niebieski
Waga obuwia
Od 200 gr do 250 g
Szerokość buta
Standardowy

Szukasz butów do biegania?

Szukasz butów do biegania?

Pomożemy Ci znaleźć odpowiednie buty

Początek

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Xero shoes Prio Buty

Niewłaściwy rozmiar, moja odpowiedzialność

-

Niestety, zaufałem japońskim wymiarom, sądząc, że są wyrażone w cm i dlatego kupiłem odpowiedni rozmiar europejski. W rzeczywistości okazały się bardzo ładne, małe i musiałam je zwrócić, powrót i tak się udał.

Xero shoes Prio Buty

Bardzo wygodne

-

Buty z dużą ilością miejsca i bardzo wygodne, słowo krąży w rodzinie i jest to kolejny egzemplarz w gospodarstwie domowym. Zdecydowanie nie ostatnia para

Xero shoes Prio Buty

Recenzje xero buty buty prio

-

Kupiłem buty Xero Buty Prio w 37, które są o jeden rozmiar większe niż zwykle. Bardzo wygodne buty, które dobrze trzymają się stopy, szczególnie do tai chi. Na początku wydawał się trochę sztywny, ale ostatecznie bardzo elastyczny. Szybka dostawa.

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up