Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Buty damskie

Buty damskie tenisowy

Znajdź szeroką gamę produktów Buty damskie dla tenisowy. Odkryj najlepsze oferty w smashinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Buty damskie

Marki Buty damskie

Jak wybrać damskie buty do tenisa?

Japonki

Gdy na dworze jest gorąco, klapki mogą wydawać się idealną parą obuwia do założenia. Japonki są na ogół bardziej miękkie i lepiej dopasowują się niż zwykłe buty, dlatego mogą zapewnić odpowiednie wsparcie łuku stopy. Japonki zapewniają odpowiednią amortyzację, aby odciążyć stopę, dlatego są preferowane zarówno przez dzieci, jak i dorosłych.

Trampki wewnętrzne

Trampki halowe mają solidny, gładki spód z gumy. To dno jest idealne na nawierzchnie kortów tenisowych wykorzystywane do gry w tenisa i wielu innych sportów. Trampki halowe mają bardziej miękki profil i służą jako lekkie tenisówki, dzięki czemu można je nosić nawet na ulicy. Trampki halowe są bardzo popularne wśród kobiet lubiących grać w tenisa i są wykonane z włókna syntetycznego lub sztucznej skóry. Możesz kupić te buty od Babolat , Nox , Lacoste i Asics .

Buty do Padla

Buty do padla mają nadruki w kształcie zygzaków, które są bardziej zagłębione niż zwykłe buty do tenisa. Jeśli chcesz odtworzyć sporty, takie jak tenis i padel, i potrzebujesz elastycznego buta, który możesz kupić, wybierz buty do padla. Buty do padla mają odpowiednie wsparcie kostki i więcej buforowania, które pomagają w bardzo łatwym uprawianiu sportu, dzięki czemu możesz zwiększyć wydajność gry, a także utrzymać stopę zrelaksowaną podczas gry.

Trampki

Trampki reprezentują wyjątkowość i sprawiają, że tożsamość obuwia sportowego jest lepsza niż jakikolwiek inny rodzaj butów. Dziś sneaker może przybyć w różnych stylach i nieskończonej ilości korzyści dla konsumenta, który lubi uprawiać sport. Trampki mogą być używane na co dzień przez sportowców do gry lub treningu. Tenisówka zajmuje szczególną pozycję w świecie sportu jako wyzwalacz wygodnej mody dla ludzi.