up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Carlton Maxi Blade Iso 4.3 Rakietka Do Badmintona

plus
Carlton

Carlton Maxi Blade Iso 4.3 Rakietka Do Badmintona

Opis produktu Carlton Maxi Blade Iso 4.3 Rakietka Do Badmintona

Konstrukcja (H): Aluminium / Konstrukcja (S): Stal / Rama Ciężar: 100g / String Napięcie: 18 20lbs / 8 9kgs / Długość: 665mm

T Piece: Zewnętrzne


Jesteś zainteresowany Carlton Maxi Blade Iso 4.3 Rakietka Do Badmintona, odkryj również produkty tenisowy powiązane z marką Carlton w kategorii Rakiety tenisowe i katalogu Rakiety badmintona. Dodatkowo, kiedy kupujesz online w smashinn, twoim sklepie online tenisowy, dołącz do największej społeczności sportowców, gdzie można znaleźć opinie, recenzje produktów oraz najlepsze oferty, które Cię zainteresują.

Cechy Carlton Maxi Blade Iso 4.3 Rakietka Do Badmintona

Balance
Niski (kontrola)
Kolor
Niebieski
Biały
Wiek
Dorośli
Siatka
Z naciągiem

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up