Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Joma

Joma
O Joma
Joma to słynna hiszpańska marka założona w 1965 roku. Założycielem tej marki jest Fructuoso López. Skupia się na tworzeniu i doskonałości odzieży sportowej. Zyskała reputację zapewniania najlepszych na świecie produktów sportowych. Tworzą produkty zachowując wygodę, funkcjonalność i styl. Eksperci fitnessu i sportowcy ufają tej marce ze względu na ich jakość. Joma jest czołowym sprzedawcą sportowym, który zwiększa dostępność swoich innowacyjnych produktów, zapewniając, że osoby mogą osiągać swoje cele fitnessowe w stylu.
Smashinn jest głównym sklepem, w którym można kupić wszystkie produkty sportowe marki Joma. Sklep oferuje unikalną kolekcję odzieży tenisowej dla mężczyzn i kobiet, odzieży tenisowej dla dzieci, butów tenisowych, rakiet do gry w padela i wiele innych. Sklep służy jako najlepszy dostawca usług dla tych, którzy kochają sport. Smashinn ma produkty Joma, które świadczą o oddaniu i miłości sportowców i profesjonalistów. Marka ich inspiruje i pomaga im wykazać się najlepszą wersją w wykonaniu.

Kolekcja Joma odzieży i akcesoriów tenisowych

Kolekcja Joma tennis jest znana na całym świecie. Ludzie uwielbiają te produkty tenisowe ze względu na ich jakość i trwałość. Te produkty pomagają im ustawić sobie wysokie cele i pomagają im pokazać swoją najlepszą wersję w wykonaniu. Marka projektuje buty tenisowe Joma, aby zapewnić swobodę podczas długich meczów lub treningów. Te buty mają amortyzację i wyściółkę w odpowiednich miejscach, aby zapewnić komfort przez całą grę. Tenis wymaga fizycznej aktywności, a wykonawcy mogą się spocić, więc zespół stworzył odzież tenisową Joma z oddychających materiałów dla wygodnej gry. Ta odzież ma oddychające tkaniny, które odprowadzają wilgoć i utrzymują ciało chłodne i suche. Odzież tenisowa Joma jest dostępna w różnych rozmiarach, aby zapewnić odpowiednie dopasowanie i umożliwić naturalny ruch na korcie. Rakieta do padela Joma ma sztywność klasyfikowaną według kontroli, mocy i komfortu. Wykonali rakiety z materiałów wysokiej jakości i zaawansowanych technik produkcyjnych. Odzież tenisowa dla kobiet Joma ma wbudowaną ochronę UV przed szkodliwymi promieniami słonecznymi, co jest szczególnie ważne dla gier na zewnątrz. Odzież tenisowa męska Joma jest trwała i niezawodna, aby wytrzymać fizyczne potrzeby gry, w tym szybkie ruchy i ewentualny kontakt z powierzchniami. Odzież tenisowa dla dzieci Joma została stworzona tak, aby odzwierciedlała osobisty styl i zapewniała cechy fizyczne według preferencji i gustów dzieci.