up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Oakley Radar Path Zmywarka

plus
Oakley

Oakley Radar Path Zmywarka

Opis produktu Oakley Radar Path Zmywarka

Jeśli posiadasz najbardziej zaawansowany technologicznie sprzęt sportowy na świecie, upewnij się, że czerpiesz z niego jak najwięcej. Oakley Radar® został zaprojektowany z wymiennym obiektywem, abyś mógł dostosować się do każdego środowiska sportowego. Dostępne są trzy unikalne kształty soczewek, dzięki czemu możesz wybrać stopień pokrycia, który najlepiej pasuje do Twojej aktywności na świeżym powietrzu, oraz sposób, w jaki Matka Natura wyrzeźbiła Twoją sylwetkę.

Oferujemy szeroką gamę zestawów soczewek, w tym wentylowanych, które zapewniają chłodny przepływ powietrza, a także najlepsze soczewki spolaryzowane pod słońcem. Technologia polaryzacji Oakley wykorzystuje proces infuzji cieczy do wiązania filtra polaryzacyjnego na poziomie molekularnym. W ten sposób eliminujemy zamglenie i zniekształcenia występujące w przypadku konwencjonalnych technologii i uzyskujemy niezrównaną wydajność w zakresie olśnienia.

Nasz trwały materiał z tworzywa Plutonite® zapewnia doskonałą ochronę przed uderzeniami i filtruje 100% wszystkich promieni UV. High Definition Optics® (HDO®) maksymalizuje przejrzystość dzięki opatentowanym innowacjom, takim jak geometria Polaric Ellipsoid ™, zapewnia precyzyjne, krystalicznie czyste widzenie pod każdym kątem.

Dane techniczne:

Transmisja światła: 23%

Warunki świetlne: Średnie światło

Kontrast: neutralny

Dopasowanie: Standardowe


Korzystaj z naszych ofert dla Oakley Radar Path Zmywarka. W twoim sklepie online tenisowy, w smashinn mamy najlepsze produkty, dzięki czemu możesz w pełni korzystać z ulubionego sportu i uprawiać go z najlepszym sprzętem tenisowy. Możesz także sprawdzić inne kategorie tenisowy i znaleźć produkty marki Oakley w najlepszej cenie.

Cechy Oakley Radar Path Zmywarka

Rodzaj soczewki
Standardowy
Kategoria soczewki
Kat.3 - Słoneczny/jasne światło
Kolor
Szary
Podkategorie
Okulary
Rodzaj produktu
Soczewki

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

Powiązane produkty

clouse menu Zamknij
up up