up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Obuwie Dziecięce tenisowy

Obuwie Dziecięce tenisowy

Znajdź szeroką gamę produktów Obuwie Dziecięce dla tenisowy. Odkryj najlepsze oferty w smashinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Obuwie Dziecięce

Marki Obuwie Dziecięce

Rodzaje butów do tenisa

Właściwy typ buta i kort, na którym będziesz grać, jest naprawdę ważny. Istnieje wiele odmian butów do tenisa dla dzieci . Wiedza o tym, które z nich są potrzebne w zależności od warunków gry, może pomóc Ci utrzymać się na szczycie i zmniejszyć ryzyko kontuzji. Rzućmy okiem na niektóre popularne typy butów do tenisa ;

Trampki wewnętrzne

Kiedy jesteś na korcie, prawdopodobnie nie skupiasz się na typie buta, ale ma on ogromny wpływ na jakość gry. Buty do gry na świeżym powietrzu służą do zapewnienia stabilnego ruchu do przodu od palców do pięty, są przede wszystkim zaprojektowane do zachowania kontroli podczas ruchu bocznego lub bocznego. Trampki wewnętrzne zapewniają maksymalną stabilność boczną i wsparcie. Jeśli nie jesteś profesjonalnym graczem ani sportowcem, nie musisz szukać czegoś tak specjalistycznego. Jednak wybór odpowiedniego buta do konkretnego sportu jest naprawdę ważny. Buty halowe zostały zaprojektowane, aby poprawić wydajność i wytrzymałość. Co ważniejsze, może również pomóc zmniejszyć ryzyko urazów stóp.

Buty do padla

Buty do padla są bardziej płaskie niż większość rodzajów butów do tenisa. Są one przede wszystkim zaprojektowane tak, aby były mocne i zapewniały dużą stabilność i wsparcie. Ogólnie rzecz biorąc, większość sportów wymaga dużo ruchu w pionie; jednak w przypadku tenisa potrzebny jest duży ruch boczny. Buty do padla zostały zaprojektowane tak, aby zapewniać wsparcie podczas ruchu bocznego. Buty do tenisa wiosłowego zapewniają również wystarczające wsparcie w przypadku nagłych startów i zatrzymań, a także zapewniają przyczepność na powierzchni kortu. Buty do tenisa wiosłowego często mają specjalnie zaprojektowane wzory bieżnika na podeszwie, które dostosowują się do różnych nawierzchni kortu.

Buty do tenisa

Buty do tenisa nie są takie lekkie. Zapewniają doskonałą kontrolę podczas wykonywania nagłych skrętów lub ruchów, które są niezbędne w sportach torowych. Istnieje kilka podstawowych odmian projektów butów do tenisa. Wybierając buty do tenisa , przede wszystkim należy wziąć pod uwagę typ gracza. Jeśli jesteś początkujący, możesz wykonywać wiele ruchów bocznych i zwykle pozostawać z tyłu kortu. Aby to zrobić, powinieneś nosić parę butów do tenisa , które zapewniają dużo wsparcia bocznego. Z drugiej strony, jeśli grasz serwem i wolejem, twoje ruchy będą inne. Powinieneś wybrać but z noskiem i środkowym w łuku buta.

Miejskie trampki

Wybierając buty do sportów na korcie , weź pod uwagę typ kortu, na którym grasz. Jeśli grasz na twardych nawierzchniach kortów, powinieneś wybrać buty z wytrzymałą podeszwą. Jednak podczas gry na ceglanym lub bardziej miękkim podłożu możesz używać dobrej jakości butów ulicznych. Jednak tenisówki są specjalnie zaprojektowane do gry w tenisa i muszą sprostać wymagającym warunkom sportu na korcie. Buty miejskie muszą zapewniać zawodnikom niezbędne wsparcie podczas meczów. Miejskie sneakersy można kupić wiodących marek, takich jak Babolat , Lacoste , Asics , Adidas i Yonex .

clouse menu Zamknij