up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Obuwie Męskie tenisowy

Obuwie Męskie tenisowy

Znajdź szeroką gamę produktów Obuwie Męskie dla tenisowy. Odkryj najlepsze oferty w smashinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Obuwie Męskie

Marki Obuwie Męskie

Jak wybrać męskie buty do tenisa lub tenisa wiosłowego?

Akcesoria

Akcesoria do butów do tenisa lub tenisa wiosłowego obejmują wkładki, obcasy, palce i podeszwy. Wkładka zapewni wsparcie dla łuku stopy. Wkładka w pięcie będzie się liczyć jako dodatkowa wyściółka, która ochroni stopę przed uderzeniem. Uchwyty na palce i podeszwy są również używane, aby ułatwić chodzenie.

Japonki

Klapki są zwykle klasyfikowane jako obuwie codzienne. Składają się z miękkiego spodu luźno połączonego ze stopą za pomocą pasków w kształcie litery Y rozpoznawanych jako pas palcowy, który biegnie wewnątrz palca i po obu stronach stopy.

Trampki wewnętrzne

Buty halowe to buty używane do gry w tenisa, ponieważ mają lepszą przyczepność do podłoża niż ich wersja zewnętrzna. Buty halowe są płaskie i mają gumową podeszwę, która ma wielokierunkowy design, dzięki czemu nie ślizga się.

Buty do padla

Buty do padla mają specyficzne cechy, które ułatwiają grę. Jeśli chcesz z łatwością uprawiać sport i szukasz buta, który można dopasować, postaw na buty do tenisa wiosłowego. Te buty mają odpowiednie wsparcie kostki i lepszą amortyzację.

Buty do tenisa

Buty do tenisa z reguły mają płaską podeszwę ze specjalnie zaprojektowanymi wzorami, wszystko zależy od rodzaju terenu, na którym uprawiasz ten sport. Inne rodzaje butów mają grubsze, ale lżejsze podeszwy, które zmniejszają uderzenia. Buty do tenisa są stworzone, aby były bardziej wytrzymałe.

Miejskie trampki

Buty miejskie to buty, które są używane na co dzień, ale jednocześnie można w nich uprawiać sport. Te buty są bardzo znane ze swojej wysokiej jakości. Miejskie sneakersy możesz kupić od marek takich jak Babolat , Lacoste , Nox , Asics , Adidas i Yonex .

clouse menu Zamknij