up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Odżywianie tenisowy

Odżywianie tenisowy

Znajdź szeroką gamę produktów Odżywianie dla tenisowy. Odkryj najlepsze oferty w smashinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Odżywianie

Marki Odżywianie

Jak wybrać dobre odżywianie dla sportowców?

Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia, w tym odpowiednia higiena snu, wystarczą, aby zapewnić Ci energię potrzebną do codziennych czynności. Jednak sportowcy wymagają więcej od swojego organizmu, aby osiągnąć szczytową wydajność, więc ci ludzie potrzebują zastrzyku energii poprzez różne składniki odżywcze i suplementy opracowane z myślą o ich potrzebach sportowych. K Swiss , Softee i Victory Endurance to główne marki oferujące szeroką gamę suplementów sportowych.

Jedzenie, batony, żele energetyczne i suplementy

Niezależnie od tego, czy szukasz zdrowej przekąski , którą możesz zabrać ze sobą, aby utrzymać masę mięśniową, czy też zaimprowizowanych opcji, które pomogą Ci między posiłkami, batony energetyczne są najlepszą opcją dla Twoich potrzeb żywieniowych. Dodatkowo żele energetyczne to żele bogate w węglowodany , które zapewniają dodatkowy zastrzyk energii i energię do treningu. Są wykonane z mieszaniny cukrów, zwykle maltodekstryny i fruktozy, i są przepisywane dorosłym i sportowcom. Suplementy są idealne do dostarczania dodatkowych kalorii sportowcom, którzy muszą przybrać na wadze lub zaradzić określonemu niedoborowi składników odżywczych.

Suplementy diety

Suplementem diety może być pigułka, kapsułka, tabletka, proszek lub płyn przeznaczony do uzupełnienia diety. Suplementy diety składają się z bogatych składników, które mogą pomóc w uzyskaniu wystarczającej ilości niezbędnych składników odżywczych. Sportowcy mogą przeoczyć spożywanie pożywnych pokarmów. Chociaż suplementy sportowe nie mogą zastąpić wartości odżywczych różnych produktów spożywczych, które są ważne dla zdrowej diety, mogą zaspokoić Twoje potrzeby żywieniowe. Zasadniczo suplementy diety to produkty proponowane jako uzupełnienie diety.

Napoje i miksery

Napoje sportowe i miksery zapewniają sportowcom zastrzyk energii, którego potrzebują podczas i po każdej aktywności. Napoje te mają na celu szybkie zastąpienie i zaspokojenie zapotrzebowania organizmu na płyny oraz zwiększenie poziomu cukru glukozy we krwi. Dla ciężko pracujących sportowców napoje sportowe i miksery zostały szeroko przebadane i wykazano, że stanowią doskonałą alternatywę dla wody. Podczas intensywnych treningów sportowych, meczów czy ćwiczeń aerobowych organizm potrzebuje dobrego źródła paliwa, jakim są węglowodany. Ze względu na efektywność przekazywania energii zmęczonym mięśniom, napoje dla sportowców są idealnym wyborem, jeśli chodzi o dostarczenie organizmowi węglowodanów, elektrolitów i płynów.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij