up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top
load

Jak wybrać buty do padla?

Powinieneś kupić parę najwyższej jakości butów do padla, jeśli chcesz grać jak najlepiej. Buty do tenisa wiosłowego są specjalnie zaprojektowane do tego sportu, który pozwala poruszać się z szybkością i wygodą.

Jaką podeszwę wybrać?

Rodzaj podeszwy, którą wybierzesz, zależy od powierzchni, na której grasz. Istnieją różne podeszwy butów do tenisa wiosłowego , które są przeznaczone do różnych powierzchni. Ogólnie rzecz biorąc, większość kortów do tenisa wiosłowego ma piasek, który jest również śliski; Musisz wybrać podeszwę butów do tenisa wiosłowego , która jest przeznaczona do gry na glinie, ponieważ zapewnia przyczepność i wygodne poruszanie się.
Ponadto korty do tenisa wiosłowego są również wykonane ze sztucznej trawy. Te tory zużywają mniej piasku i dlatego są mniej śliskie. Możesz nosić buty z podeszwą „all court” na tych stylach nawierzchni kortów. Babolat , Asics , Joma i Head to wiodące marki oferujące najlepsze buty do padla.

Na co zwrócić uwagę w butach do padla?

Trzy główne przymiotniki opisujące najlepsze buty do padla Asics to lekkość, wygoda i oddychalność. Wybierając buty do tenisa wiosłowego, powinieneś zwrócić uwagę na te cechy. Ponieważ wygoda powinna być Twoim najwyższym priorytetem, szczególnie w grach/sportach, które wymagają szybkich ruchów i zmian kierunku. Upewnij się, że but ma świetne funkcje, które chronią Cię przed kontuzjami, a także zapewniają wygodę podczas wykonywania szybkich ruchów. Lekkie buty do padla pomagają dotrzeć do piłki tak szybko, jak chcesz, bez utraty amortyzacji i stabilności.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij