up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Odzież Damska tenisowy

Odzież Damska tenisowy

Znajdź szeroką gamę produktów Odzież Damska dla tenisowy. Odkryj najlepsze oferty w smashinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Odzież Damska

Marki Odzież Damska

Jak wybrać odzież damską do gry w tenisa?

Warstwa podstawowa

Warstwa podstawowa to rodzaj odzieży wewnętrznej, która zapewnia ciepło, a jednocześnie odprowadza pot, aby zachować relaks.

Nakrycia głowy

Czapki to część garderoby służąca do ochrony głowy przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi i promieniami słonecznymi, a także do ochrony przed wszelkimi uszkodzeniami.

Kurtki

Kurtki to odzież używana do noszenia na ubraniach, aby utrzymać ciało w cieple w chłodne dni.

Spodnie i rajstopy

Spodnie i legginsy to rodzaj odzieży zwykle noszonej podczas uprawiania sportu, która zapewnia ciepło również zimą.

Bluzy

Bluza służy jako wierzchnia część ciała do ochrony ciała przed zimnem w zimie.

T shirty i koszulki polo

T shirty i koszulki polo to koszulki, które są używane przez kobiety sportowe do grania w różne gry, takie jak tenis lub polo, zwykle mają krótkie rękawy.

Dres

Dres składa się ze spodni i kurtki z zamkiem błyskawicznym i jest używany przez sportowców. Czuje się bardziej komfortowo niż inne ubrania.

Więcej o odzieży damskiej:

Więcej informacji na temat odzieży damskiej obejmuje kamizelki, opaski na rękę, ręczniki, ocieplacze na szyję, maski na twarz, skarpetki, ramiona i ocieplacze na nogi. Możesz kupić te ubrania od Babolat , Lacoste , Asics , Nox i Adidas .

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij