up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top
Strona Główna

Piłki

Piłki Padel

()
load

Jak wybrać piłki do wiosła?

Wybór odpowiedniej piłeczki do padla to pierwszy krok w Twojej podróży. Wybierając piłkę do padla, musisz wybrać tę, która najlepiej pasuje do twoich wyników podczas gry i poziomu doświadczenia w grze, niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą, czy początkującym. Kształt rakiety również odgrywa ważną rolę w wyborze piłki do paddle.
Jak wspomniano wcześniej, wybór piłki zależy od tego, jak często grasz i jaki styl grasz w padla. W przypadku gier zwykłych lub rekreacyjnych możesz skupić się tylko na stopniu odbicia piłki do padla . Dla zwykłych graczy najlepszą opcją byłyby piłki bezciśnieniowe. Powolne odbicie sprawi, że poczujesz się komfortowo podczas uderzenia.

Jednak w przypadku regularnych ćwiczeń należy wziąć pod uwagę wytrzymałość piłki. Cechy związane z jakością i trwałością są bardzo ważne, ponieważ będą miały wpływ na Twoje wyniki na torze. Dla zwykłych i profesjonalnych graczy najlepszą opcją są piłki dociskowe. Piłki te zapewniają dobre odbicie i większą moc.
Ponadto powinieneś również wiedzieć, że nieprawidłowe przechowywanie piłeczki do wiosła może spowodować uszkodzenie. Mogą szybko stracić powietrze, jeśli nie są odpowiednio przechowywane. Dlatego należy przechowywać je w chłodnym, suchym i ciemnym miejscu. Najwyższej jakości piłki do padla możesz kupić wraz z pudełkiem piłek do padla znanych marek, takich jak Black Crown , Salming , czy Drop Shot .

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij