up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top

Jak wybrać piłki tenisowe?

Piłki tenisowe pod ciśnieniem vs. bezciśnieniowe

Wybierając piłkę tenisową, powinieneś wiedzieć, że niektóre piłki są pod ciśnieniem, a inne są bezciśnieniowe. Piłki tenisowe pod ciśnieniem są wytwarzane w procesie, w którym na piłki wywierane jest wewnętrzne ciśnienie powietrza. To ciśnienie powoduje, że piłka tenisowa odbija się dość wysoko. Ciśnieniowe piłki tenisowe to najpopularniejsze i najpowszechniejsze rodzaje piłek, jakie można znaleźć na rynku. Piłki tenisowe pod ciśnieniem to oficjalne piłki używane w najważniejszych turniejach tenisowych.
Z drugiej strony bezciśnieniowe piłki tenisowe nie mają w sobie sprężonego powietrza. Z tego powodu nie odbijają się tak wysoko jak piłki pod ciśnieniem , a także są wolniejsze. Babolat , Yonex , Dunlop , Drop Shot i Softee produkują i oferują najwyższej jakości piłki tenisowe.

Piłki tenisowe Regularna usługa vs dodatkowa usługa

Bardzo mocne piłki tenisowe są wykonane z wysokiej jakości materiałów i zawierają więcej nylonu niż wełny. Te piłki zapewniają bardziej satysfakcjonujące wrażenia niż zwykłe piłki, co oznacza również, że będą poruszać się nieco wolniej na twardych kortach i będą działać dłużej.
Z drugiej strony piłki tenisowe do regularnego użytku są wykonane z większej ilości wełny niż nylonu. Te piłki poruszają się nieco szybciej i są mniej gąbczaste, dzięki czemu idealnie nadają się do miękkich powierzchni, takich jak glina lub trawa.

Profesjonalne kontra mistrzowskie piłki tenisowe

Ostatnią, ale najważniejszą kwestią, o której należy pamiętać przy wyborze piłek tenisowych , jest rozróżnienie między profesjonalnymi a mistrzowskimi piłkami tenisowymi. Profesjonalne piłki generalnie dają graczowi lepsze wyczucie, ale są droższe. Mistrzostwowe piłki tenisowe są trwalsze.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij