up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top
load

Jak wybrać tenisówki?

Tenis to sport, który wymaga od graczy wykazania się szybkością, zwinnością i wytrzymałością. Wybór odpowiedniego obuwia jest ważny, aby móc dawać z siebie wszystko na boisku. Dlatego dobry but do tenisa jest ważny, aby pomóc Ci poradzić sobie z ciągłym ruchem, bieganiem, skakaniem, nurkowaniem, pokonywaniem kortu z boku na bok, podchodzeniem do siatki i szybkimi zwrotami, które towarzyszą meczowi tenisowemu. tenis ziemny. Babolat , Asics , Adidas , Yonex i Joma oferują dobrej jakości tenisówki dla dzieci.
Para butów do tenisa powinna być odpowiednio dopasowana i wygodna. Buty nie powinny być ani za ciasne, ani za luźne. Buty do tenisa zapewniają łatwy i szybki ruch, zapewniając jednocześnie wystarczającą amortyzację dla stóp. Buty do tenisa powinny być wygodne i niezbyt ciasne, ponieważ mogą powodować otarcia.
Popularne marki projektują białe buty do tenisa z podeszwami zewnętrznymi w jodełkę, które zwiększają stabilność i przyczepność na korcie. Buty te nadają się do gry na kortach ziemnych, sztucznej trawie i twardych.

Wybierając nową parę tenisówek Adidas , upewnij się, że zapewniają one stopom odpowiednie wsparcie boczne. But musi zapewniać amortyzację we wkładce, wsparcie łuku pięty, zapiętek i kołnierz pięty.
Tenisiści potrzebują odpowiedniej kontroli stopy, ponieważ muszą wykonywać gwałtowne ruchy i zwroty, a buty do tenisa zapewniają dobrą kontrolę stopy. Dlatego wzmocnione noski to kluczowa cecha, na którą należy zwrócić uwagę przy zakupie butów do tenisa. Dodatkowy kawałek materiału jest dodany do zewnętrznej części palców buta do tenisa, aby szybko zatrzymać ruch do przodu i zwiększyć trwałość.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij