up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Odzież Męska tenisowy

Odzież Męska tenisowy

Znajdź szeroką gamę produktów Odzież Męska dla tenisowy. Odkryj najlepsze oferty w smashinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Odzież Męska

Marki Odzież Męska

Jak wybrać odpowiedni strój do gry w tenisa?

Podstawowe warstwy

Bielizna stała się niezbędna podczas wszelkiego rodzaju aktywności na świeżym powietrzu i uprawiania sportów. Warstwa podstawowa została zaprojektowana tak, aby dostosować się zarówno do Twojej aktywności, jak i nieprzewidywalnych zmian pogody. Nigdy nie wiadomo, kiedy trzeba będzie dodać lub usunąć warstwy. Warstwę podstawową można łatwo założyć i zdjąć, aby zapewnić ciepło lub chłód w zależności od temperatury.

Czapki tenisowe

Czapki tenisowe to jeden z najważniejszych elementów garderoby noszonych przez kobiety i mężczyzn na całym świecie. Te nakrycia głowy pozwalają tenisistom zakryć i chronić głowę podczas meczu lub sesji treningowej. Czapka jest wykonana z lekkiego, oddychającego materiału, który zapobiega poceniu się. Zapobiega również przedostawaniu się promieni słonecznych do oczu graczy, poprawiając w ten sposób widzenie i redukując odblaski.

Kurtki

W sezonie zimowym tenisiści wybierają kurtki z technicznego materiału, które mają tendencję do rozpraszania potu i wilgoci. Jest to niezbędne, aby zapewnić im ciepło, suchość i wygodę podczas zabawy. Kurtki tenisowe są wykonane z materiałów takich jak poliester i polar.

Spodnie i legginsy

Wybór odpowiedniego ubioru jest kluczowy dla wyników sportowców. Kiedy mówimy o tenisie, jest to najbardziej wymagający sport, który wymaga dużo ruchu. Tenisiści często noszą spodnie i rajstopy podczas meczów, ponieważ te ubrania są wygodne i rozciągliwe. Elastyczne uda i spodnie pomagają graczom cieszyć się swobodą ruchów podczas gry lub treningu.

Bluzy i bluzy z kapturem

Oprócz kurtek tenisowych, gracze mogą zdecydować się na noszenie bluz w ramach swoich zimowych strojów. Bluzy są wykonane z wysokiej jakości materiałów, takich jak wełna, poliester, spandeks, bawełna, polar lub ich mieszanka. Są idealnymi towarzyszami gry w tenisa, gdy jest zimno.

T shirty i koszulki polo

T shirty i koszulki polo to najczęściej używana część garderoby wśród tenisistów. Koszulki są lekkie, przewiewne i wygodne, dzięki czemu tenisiści mogą osiągać najlepsze wyniki. T shirty i koszulki polo są uważane za najlepszy wybór materiału.

Dresy

Dresy wykorzystywane są również w sporcie i na treningach. Są wygodne, elastyczne i funkcjonalne. Pierwotnie zostały zaprojektowane jako wygodna opcja dla sportowców. Jednak dresy bardzo ewoluowały na przestrzeni lat i dziś są uważane za opcję stroju zapewniającą wygodę na co dzień.

Więcej o odzieży męskiej:

Tenisiści często noszą opaski na rękę, aby wytrzeć pot. Ocieplacze na ręce i nogi pomagają utrzymać ciepło podczas zimy. Maski na twarz i ochraniacz na szyję to dwa najważniejsze akcesoria, które tenisiści noszą ze sobą. Zapewniają ciepło i ochronę przed promieniami słonecznymi, wiatrem i poceniem. Podczas i po meczach tenisiści używają ręczników do wchłaniania potu z dłoni i twarzy. Babolat , Lacoste , Nox , Adidas i Asics to wiodące marki, które oferują najlepszą gamę odzieży do gry w tenisa.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij