Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Atomic

Atomic
O Atomic
Możesz kupić wszystkie przedmioty Atomic na Snowinn. Atomic to austriacka firma zajmująca się produkcją i sprzedażą nart i innego sprzętu narciarskiego, takiego jak kijki Atomic, obuwie, wiązania, torby, odzież i inne akcesoria . Marka Atomic została założona w 1955 roku. Atomic produkuje najlepszy na świecie sprzęt do sportów zimowych na całym świecie. Marka znana jest również z produkcji wysokiej jakości sprzętu ochronnego, takiego jak kaski Atomic , które zapewniają narciarzowi pełną ochronę. Od ponad 65 lat jej produkty pomagają na nowo zdefiniować wrażenia z jazdy na nartach dla narciarzy na wszystkich poziomach, od początkujących stawiających pierwsze kroki po najbardziej niezwykłych sportowców.
Obecnie Atomic sponsoruje sportowców płci męskiej i żeńskiej uprawiających narciarstwo alpejskie, narciarstwo touringowe, narciarstwo dowolne, narciarstwo biegowe i biathlon. W sześćdziesięciu kilometrach na południe od Salzburga marka Atomic produkuje rocznie ponad 400 000 par nart. Rodzinę Atomic łączą wspólne wartości: innowacyjność, autentyczność i pionierski duch. Dzięki tym połączonym wartościom Atomic definiuje sport narciarski na całym świecie.

Atomic to zawsze dobry wybór dla produktów narciarskich

Atomic pozostaje jedną z najbardziej znanych marek wyścigów narciarskich na świecie, cieszącą się dużym popytem. Marka koncentruje się na produkcji wysokiej jakości i wygodnych nart Atomic dla narciarzy od początkujących po ekspertów. Co więcej, Atomic tworzy również linię rekreacyjnych nart carvingowych, all mountain oraz najlepsze narty przeznaczone do freeride`u i freestyle`u.
Atomic kontynuuje produkcję najwyższej klasy nart i sprzętu do wszystkich dyscyplin. Marka oferuje najlepsze buty Atomic z dostosowywanymi krojami, które są odpowiednie dla każdego. Te buty zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić Ci pełen komfort podczas noszenia przez cały dzień. Dostępna jest również doskonała oferta butów narciarskich Atomic zarówno dla amatorów, jak i zawodowców. Projektowany przez markę sprzęt turystyczny, taki jak deski snowboardowe Atomic , został przetestowany, dzięki czemu każdy narciarz może odkryć swój prawdziwy potencjał.

Atomic ma dla Ciebie najszerszą ofertę nart.

Marka Atomic oferuje gamę produktów dla różnych grup wiekowych.Każdy produkt został przetestowany, zaprojektowany i zatwierdzony, aby zapewnić przełomową wydajność każdemu narciarzowi, niezależnie od poziomu umiejętności i boiska. Marka oferuje inne akcesoria, takie jak gogle Atomic z szerokim polem widzenia, powłoką przeciwmgielną i różnymi soczewkami zapewniającymi dobrą widoczność.