Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Bolle

O Bolle
Bolle to znana marka w świecie okularów i sprzętu sportowego, znana z jej zaangażowania w jakość, innowację i ochronę. Została założona w 1888 roku przez Seraphin Bolle w Oyonnax we Francji, Bolle ma bogatą historię trwającą ponad sto lat. Co zaczęło się jako mały warsztat, wytwarzający grzebienie i akcesoria do włosów, szybko stało się wiodącą marką w branży okularowej.

Podróż Bolle od małego francuskiego warsztatu do światowego lidera w produkcji okularów i sprzętu sportowego jest świadectwem jej niewzruszonego zaangażowania w jakość i innowacje. Okulary Bolle, okulary ochronne, gogle, gogle narciarskie, kaski narciarskie i kaski snowboardowe wszystkie znacząco wpłynęły na dziedzictwo marki. Z Bolle możesz mieć pewność, że Twoje oczy i głowa są chronione przez produkty, które zostały stworzone z pasją, precyzją i głębokim zrozumieniem potrzeb sportowców i profesjonalistów.

Dziedzictwo wydajności i ochrony

Okulary słoneczne Bolle są świadectwem oddania marki precyzyjnej optyce i innowacyjnej technologii. Te okulary oferują doskonałą ochronę UV, wyraźność i styl. Oferta Bolle obejmuje modele przeznaczone dla sportu, dla sportowców i modowe wybory na co dzień, zapewniając wszystkim możliwość doświadczenia zaangażowania marki w bezpieczeństwo i styl. Okulary ochronne Bolle są ufane przez profesjonalistów na całym świecie. Te okulary spełniają surowe normy bezpieczeństwa, co czyni je niezbędnym wyborem dla tych, którzy w codziennych czynnościach wysoko cenią bezpieczeństwo. Gogle Bolle stały się nieodłącznym elementem społeczności narciarstwa i snowboardu. Te gogle oferują wyjątkową wyrazistość, technologię anty-parową i wygodne dopasowanie. Zaangażowanie Bolle w innowacje jest widoczne w takich cechach, jak technologia soczewek Modulator, która dostosowuje się do zmiennych warunków świetlnych, zapewniając optymalny widok na stoki. Jeśli chodzi o narciarstwo, Bolle jest zaufanym towarzyszem dla entuzjastów wszystkich poziomów. Gogle narciarskie Bolle łączą styl z wydajnością, oferując szeroki zakres widzenia, doskonałe systemy wentylacji i kompatybilność z kaskami. Od początkujących do doświadczonych profesjonalistów, Bolle ma gogle dostosowane do specyficznych wymagań każdego narciarza.
Kaski narciarskie Bolle zostały zaprojektowane tak, aby priorytetowo zapewniać bezpieczeństwo bez kompromisów w zakresie komfortu. Oferują one doskonałą ochronę dzięki zaawansowanym materiałom odpornym na uderzenia i precyzyjnym regulacjom dopasowania. Te kaski są wyposażone w systemy wentylacyjne, aby zapewnić Ci komfort na stokach, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Snowboardziści mogą ufać kaskom snowboardowym Bolle, aby zapewnić najwyższą ochronę i styl. Bolle projektuje swoje kaski snowboardowe z najnowocześniejszą technologią, zapewniając idealne dopasowanie i maksymalne bezpieczeństwo. Niezależnie od tego, czy podejmujesz się trasy w terenie czy wchodzisz na teren parku, Bolle kaski zapewniają bezpieczeństwo i komfort, których potrzebujesz.