Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Burton

O Burton
Założona w 1977 roku przez Jake'a Burtona Carpentera, Burton zyskała sobie renomę w świecie snowboardu i narciarstwa jako marka innowacyjna i wyjątkowa. Z głęboką troską o innowacje, jakość i projektowanie, Burton ciągle zmieniał granice sprzętu do sportów zimowych. Co zaczęło się od małej działalności w wermońskim stodole, rozwinęło się w globalnie rozpoznawaną markę kojarzoną z innowacyjnym sprzętem i odzieżą do narciarstwa. Czy to zjeżdżając z górskich stoków, czy ciesząc się pozasportowymi atrakcjami, każdy może polegać na odzieży narciarskiej Burton, aby zapewnić zarówno funkcjonalność, jak i modę. Dzięki szczegółowej precyzji w zamkach błyskawicznych, wentylacji i regulowanych funkcjach, odzież narciarska Burton zapewnia wyjątkowy komfort i ochronę w trudnych warunkach pogodowych. Zaprojektowane tak, aby wytrzymać najtrudniejsze warunki alpejskie, Burton oferuje szeroki wybór krojów i poziomów izolacji.

Pionierski sprzęt do snowboardu i narciarstwa od 1977 roku

Kurtki narciarskie Burton łączą techniczną wiedzę z eleganckim designem, zapewniając, że narciarze wszystkich poziomów mogą osiągać najlepsze wyniki, wyglądając przy tym świetnie. Kurtki te wyposażone są w zaawansowane materiały wodoodporne i oddychające, ocieplone wyściółki i szereg wygodnych kieszeni na przechowywanie. Kolekcja kurtek narciarskich Burton dla mężczyzn odzwierciedla doskonałe połączenie wytrzymałości i współczesnego stylu. Od smukłych minimalistycznych projektów po odważne wzory, kurtki narciarskie Burton dla mężczyzn są dostosowane do doświadczonych narciarzy i modnych odkrywców. Zaprojektowane z naciskiem na wydajność i elegancję, kurtki narciarskie Burton dla kobiet oferują szeroki wybór opcji. Te kurtki są wykończone tak, aby idealnie pasowały do kobiecej sylwetki, zapewniając jednocześnie takie same funkcje wysokiej wydajności, jak ich męskie odpowiedniki.
Spodnie narciarskie Burton zaprojektowane są tak, aby zapewnić narciarzom ciepło, suchość i wygodę w zimnych i śnieżnych warunkach. Wyposażone w wodoodporne i wiatroszczelne materiały, wzmocnione szwy i regulowane pasy, te spodnie są niezbędnym elementem garderoby każdego narciarza. Rękawiczki Burton zaprojektowane są tak, aby chronić dłonie przed czynnikami zewnętrznymi, jednocześnie zachowując zwinność. Konstruowane z zaawansowanych materiałów, ergonomicznych projektów i zgodności z dotykowymi ekranami, te rękawiczki zapewniają, że narciarze mogą obsługiwać sprzęt i urządzenia bez zdejmowania rękawiczek.
Specjalnie zaprojektowane, aby zwiększyć komfort i wydajność, skarpety narciarskie Burton zapewniają właściwości odprowadzające wilgoć, amortyzację i wsparcie. Te skarpety są zaprojektowane, aby zapobiegać pęcherzom, regulować temperaturę i zapewniać dopasowanie do butów narciarskich. Skarpety narciarskie Burton dostępne są w różnych grubościach, aby dopasować się do różnych preferencji i warunków narciarskich. Torby narciarskie Burton zaprojektowane są w taki sposób, aby bezpiecznie i wygodnie przewozić narty i inny sprzęt. Z piankowanymi komorami, wytrzymałymi materiałami i ergonomicznymi uchwytami, te torby zapewniają ochronę podczas podróży i przechowywania. Kombinezony narciarskie Burton zapewniają dodatkową warstwę izolacji i ochrony dla narciarzy. Te kombinezony narciarskie oferują pokrycie od talii w dół i są wyposażone w regulowane paski, liczne kieszenie i wodoodporne materiały.