Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Buty damskie

Buty damskie ski

Znajdź szeroką gamę produktów Buty damskie dla ski. Odkryj najlepsze oferty w snowinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Buty damskie

Marki Buty damskie

Jak wybrać śniegowce après ski i damskie?

Akcesoria

Akcesoria w damskich butach śniegowych są bardzo ważne podczas skitouringu. Akcesoria te obejmują wkładki do butów, uchwyty do lodu, suszarki do butów itp. Wkładka służy do utrzymania zrelaksowanych stóp i zapewnienia ciepła podczas zimnej pogody i mroźnego wiatru. Uchwyty Ice to zewnętrzne mocowanie do buta, które zapewnia dodatkową przyczepność i przyczepność na śniegu oraz ułatwia chodzenie bez ryzyka poślizgnięcia. Suszarki do butów służą do suszenia butów po zamoczeniu podczas chodzenia po śniegu lub deszczu.

Buty après ski

Buty damskie après ski to obuwie używane po treningu narciarskim i są wyłożone od wewnątrz, aby utrzymać ciepło. Zaawansowane damskie buty après ski mają sztywne podeszwy i łączą się z nartą na obu palcach i pięcie za pomocą mocnego wiązania. Są również wodoodporne. Buty narciarskie są dostępne w różnych odcieniach i rozmiarach. Możesz kupić te buty od Salomon , Columbia , CMP , Kimberfeel , Kamik .

Casualowe buty narciarskie

Damskie śniegowce na co dzień to rodzaj butów, generalnie wodoodpornych lub wodoodpornych. Codzienne buty na śnieg, prawie we wszystkich przypadkach, mają podniesioną krawędź, która zapobiega przedostawaniu się śniegu do buta, oraz sztywną podstawę, która zapobiega wilgoci. Te buty na co dzień są używane w wilgotnych, śliskich, mżawych i oblodzonych sytuacjach. Te buty są również wykorzystywane przez ludzi do łatwego chodzenia w zaśnieżonych lub wilgotnych miejscach. Są dobrze izolowane, a jednocześnie wodoodporne.

Kapcie

Kapcie do noszenia w śnieżną lub chłodną pogodę są wykonane z gorącego i wytrzymałego materiału, który zapewnia stopom przytulność w pomieszczeniach, gdy klimat jest bardzo zimny. Te kapcie są lekkie, wygodne w noszeniu i używane zwykle w domu. Zapewniają komfort i ochronę dla stóp podczas wędrówek po domu zimą lub w chłodną pogodę. Są wykonane z gładkiego i wytrzymałego materiału tekstylnego i utrzymują stopy zrelaksowane i ciepłe podczas mroźnej pogody. Są dostępne w szerokiej gamie odcieni i układów.