up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top
Strona Główna

Buty Narciarskie

Akcesoria i Części Zamienne

()
load

Jakie są odpowiednie części do butów narciarskich?

Przyczepność butów narciarskich

Przyczepność butów narciarskich umożliwia pewne i wygodne stawianie kroków w butach narciarskich. Ich spiczasty kształt na końcu sprawia, że ruch stopy jest łatwiejszy do opanowania, a asymetryczna strategia raków sprawia, że trekking po śniegu jest bezpieczny. Trakcja butów narciarskich zapewnia całkowitą przyczepność na mokrej i śliskiej nawierzchni oraz podczas jazdy na nartach.

Wkładka do butów narciarskich

Wkładka do butów narciarskich jest częścią buta narciarskiego, której większość ludzi nie zauważa, ale jest prawdopodobnie najważniejszą częścią buta. Jego celem jest utrzymanie stopy w twardym plastikowym pokrowcu. Wkładka do butów narciarskich zwiększa bezruch i łagodzi gorące punkty butów narciarskich.

Buty amortyzujące żelową pamięć

Buty amortyzujące żelową pamięć są zwykle zbudowane z lekkiego materiału zmieszanego z miękką warstwą żelu, aby buforować stopy. Amortyzująca pamięć żelowa butów jest odpowiednim substytutem sztywnych wkładek, które są bolesne w noszeniu.

Buty miękki język

Miękki język Boots to wspierający gładki język, który bardzo dobrze sprawdza się zarówno podczas wędrówek, jak i jazdy na nartach. Chociaż możesz go przytrzymać, aby wstać, możesz go również uwolnić dzięki miękkiemu systemowi butów , który odchodzi bez karku, bardziej znaczący ruch i więcej miejsca do oddychania. Możesz kupić te języki od Atomic , Rossignol , Dynafit , Black Diamond , Fischer .

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij