up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Maski i gogle ski

Maski i gogle ski

Znajdź szeroką gamę produktów Maski i gogle. Odkryj najlepsze oferty dla Twojego sprzętu ski w snowinn. Szybka wysyłka.

Polecane produkty w Maski i gogle

Marki Maski i gogle

Wskazówki dotyczące wyboru gogli do jazdy na nartach i snowboardzie

Akcesoria i części zamienne

Akcesoria i części zamienne są ważną częścią sprzętu narciarskiego i snowboardowego. Akcesoria i części zamienne obejmują hamulce do nart, wkładki do butów śnieżnych, haki, nity canting, ochraniacze na kostki i wiele innych części. Hamulce do nart służą do kontrolowania nart po wyjeździe, dzięki czemu można je szybko ustabilizować. Wkładki do butów to fragmenty materiału, które wkłada się do butów dla dodatkowej wygody, ciepła i lepszego dopasowania. Nity skośne pozwalają narciarzowi dopasować geometrię buta do wyraźnej struktury nóg. Ochraniacze na kostki są umieszczone pod piętami w butach, aby zapewnić Ci komfort podczas jazdy na nartach. Części zamienne służą do wymiany uszkodzonych części sprzętu narciarskiego.

Gogle narciarskie

Gogle narciarskie są niezbędnym elementem zestawu narciarskiego. Chronią oczy przed warunkami atmosferycznymi, takimi jak śnieg, wiatr i szkodliwe promienie UV, jednocześnie poprawiając widzenie, dzięki czemu możesz zobaczyć klif, jak również to możliwe. Gogle narciarskie są niezbędne podczas wyjazdów na narty lub snowboard, ponieważ pomagają osłonić oczy przed śniegiem i uszkodzeniami. Te sporty odsłaniają Twoje oczy przed wydłużonymi okresami ekstremalnego wiatru i promieniującego światła słonecznego. W przeciwieństwie do okularów przeciwsłonecznych, gogle narciarskie chronią oczy przed zimnym wiatrem, a wiele gogli narciarskich ma soczewki, które zatrzymują światło UV. Najlepsze gogle narciarskie możesz kupić od Salomon , Atomic , Rossignol , Head i Superdry .

Okulary słoneczne

Okulary przeciwsłoneczne są doskonałe do uprawiania sportu. Okulary przeciwsłoneczne są odpowiednie zimą i latem, kiedy dni na nartach są śledzone przez czas wokół rzek i strumieni. Dzięki okularom przeciwsłonecznym z 590 spolaryzowanymi soczewkami szklanymi, widoczna przezroczystość jest niezwykła, co czyni je fantastycznymi do jazdy na nartach, wędkowaniu i snowboardzie. Zacienione soczewki, takie jak szare, ciemnobrązowe lub czarne, najlepiej sprawdzają się w słonecznych, jasnych sytuacjach. Soczewki w kolorze różowym, pomarańczowym lub niebieskim są zakładane na dni, w których widoczność jest niedostateczna. Bursztynowe okulary przeciwsłoneczne są niezwykle przydatne do widzenia w głąb, dzięki czemu określenie różnych stoków jest wygodniejsze. Okulary przeciwsłoneczne to jeden z kluczowych elementów jazdy na nartach i snowboardzie.

clouse menu Zamknij