up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top
Strona Główna

Buty narciarskie

Narciarstwo alpejskie

()

OSZCZĘDZAJ PIENIĄDZE, KONFIGURUJĄC SWÓJ PAKIET

load

Jakie są jedne z najlepszych butów do nart zjazdowych?

Buty narciarskie alpejskie

Buty do narciarstwa alpejskiego zostały stworzone, aby zapewnić odpowiednie zarządzanie i wykonanie dla narciarstwa alpejskiego. Mają zaciśnięty kręgosłup z tyłu buta, więc jazda na nartach i trekking nie będzie stanowiła wyzwania, ponieważ w naturalny sposób przełącza Cię w tryb narciarski. Alpejskie buty narciarskie współpracują z każdym wiązaniem DIN. Buty do narciarstwa alpejskiego zapewniają stabilność i łatwość jazdy nawet na trudnych trasach.

Salomon Buty narciarskie alpejskie

Buty narciarskie Salomon Alpine mają kolekcję spersonalizowanych atrybutów. Ideą tych butów jest uzyskanie doskonałego, zablokowanego uczucia wokół kostki, wyściółki i osłony za pomocą lekko elastycznej przedniej części stopy. Buty narciarskie Salomon Alpine osiągają to dzięki najnowszej wkładce 3Force, która wykorzystuje modyfikowalną czarną szpilkę, aby uszczelnić przestrzeń w pobliżu kostki.

Buty narciarskie Head Alpine

Buty narciarskie Head Alpine zostały zaprojektowane z myślą o wszechstronnej łatwości. Jego format jest przeznaczony dla średnich i zaawansowanych narciarzy poszukujących przyjemnego, świeżego dopasowania, które preferują dodatkową wygodę i przestrzeń. Pokrycie wyściółki i kontrolera ciepła w butach narciarskich Head Alpine może pomóc w zarządzaniu dopasowaniem, a dodatkowe łagodniejsze wcześniejsze i bardziej kojące flex skutecznie dostosuje szeroki asortyment narciarzy.

Buty narciarskie Atomic Alpine

Alpejskie buty narciarskie firmy Atomic mają wysokiej jakości stabilność podeszwy i sztywną, kompatybilną skorupę. Skorupa dopasowuje się do wszystkich potrzebnych korekt w wysokiej klasy butach z korka, a trójwymiarowa wyściółka butów do narciarstwa alpejskiego firmy Atomic wykorzystuje Liquid Fit, żelową substancję, która przenika do wyściółki, aby wypełnić szczeliny między kostkami i pięty. Najlepsze buty narciarskie możesz kupić od Salomon , Atomic , Rossignol , Head , Fischer .

clouse menu Zamknij