Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Narciarstwo alpejskie

()

Sortuj

Jakie są najlepsze narty alpejskie?

Narty alpejskie od Atomic

Narty alpejskie Atomic są dobrze znane, szczególnie wśród profesjonalistów. Narty Atomic Alpine to idealna opcja dla profesjonalistów i początkujących, doceniająca rozsądną cenę i elastyczny, łatwy do kontrolowania format. Narty alpejskie Atomic są lekkie i wystarczająco elastyczne, aby pomóc nowicjuszom w ewolucji w bardziej średniozaawansowanych narciarzy. Ta narta jest bardzo wytrzymała i dostępna w wielu kolorach.

Salomon narty alpejskie

Narty alpejskie Salomon to niezawodna, wszechstronna opcja dla narciarzy. Chociaż są uważane za jedne z najlepszych nart. Narty alpejskie Salomon są szczególnie lekkie i responsywne w prawie każdych warunkach pogodowych dzięki drewnianemu korpusowi. Są łatwe do zginania ze względu na ich elastyczną konstrukcję. Konstrukcja jest elastyczna, dla bardziej zaawansowanych narciarzy i jest rozsądna cenowo.

Narty alpejskie Rossignol

Narty alpejskie Rossignol to wszechstronne narty do narciarstwa alpejskiego. Konstrukcja sprawdza się w szerokim zakresie możliwości narciarza, od średnich do wyrafinowanych. Najsmuklejszy projekt nart alpejskich Rossignol cieszy najbardziej, ponieważ podkreśla wszystko, do czego ta linia jest kompetentna. Lekka konstrukcja doskonale sprawdza się zarówno na szlaku, jak i poza nim i jest idealna do wygodnego skręcania i zarządzania.

Narty alpejskie Head

Narty alpejskie Head to najgłębsze części nart. Zapewniają elastyczną, dobrze zaokrągloną strukturę, która działa na prawie każdym rodzaju śniegu. Dzięki 105 milimetrowej części środkowej, konstrukcja przechwala się miękkimi paskami i sztywnym, głównie płaskim tyłem, który jest najlepszy dla bardziej wyrafinowanych i utalentowanych narciarzy. Ogromny drewniany korpus nart alpejskich Head pomaga wyeliminować drżenie i trzepotanie końcówki, zapewniając gładszą i bardziej stabilną jazdę. Możesz kupić najlepsze narty alpejskie od Salomon, Atomic, Rossignol, Head, Black Diamond.

top