Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Narciarstwo górskie

()

Sortuj

Jakie są najlepsze kaski skitourowe?

Hełm z Atomic Revent

Hełm Atomic Revent to jednoczęściowe rozwiązanie zabezpieczające głowę. Zintegrowany, łatwo zdejmowany i można wymienić wizjery. Ten kask zapewnia wygodę i całkowicie dopasowuje się do głowy i oczu od razu po wyjęciu z pudełka. Hełm Atomic Revent jest dostępny w szerokim spektrum rozmiarów i odcieni. Ten kask jest bardzo trwały i rozsądny pod względem kosztów.

Hełm z Atomic Savor

Kask Atomic Savor łączy w sobie zalety używania gogli. Komfort jest potwierdzony, nie tylko dla użytkowników określonych okularów. Ponadto kask Atomic Savor zapewnia wyraźne pole widzenia, dokładnie w tym czasie, zapewniając ochronę przed wiatrem i mżawką. Ten kask został zaprojektowany jak klasyczne gogle; soczewkę można zmienić w ciągu kilku chwil, po prostu obsługując połączone zatrzaski.

Hełm Dynafit Radical

Kask Dynafit Radical jest wygodny i dobrze wentylowany. Ten kask ma elastyczne paski i łączy go z piankową wyściółką. Udało się stworzyć lekki kask o zaawansowanej stabilności strukturalnej i zaawansowanej ochronie wraków.

Hełm POC Obex

Kask POC Obex jest przeznaczony dla osób wybierających się na górskie stoki. Konstrukcja in mold utrzymuje wagę na niższym poziomie, zapewniając pełną wygodę, a gładka piankowa wyściółka zapewnia odporność na wrak w razie wypadku. Kanały przepływu powietrza obecne w kasku POC Obex zapewniają dobrą wentylację, a podszewka jest odpinana i można ją prać. Możesz kupić kaski skiturowe od Atomic , Dynafit , POC , Bca , Salewa .

top