Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Narciarstwo górskie

()

Sortuj

Jakie są najlepsze kijki skiturowe?

Kijki skiturowe

Pomocną drogą mogą być kijki skiturowe. Umożliwiają dostęp do najbardziej wzniesionych dystansów zimowego terenu, zapewniając bardzo potrzebną prędkość i równowagę. Kijki do skituringu mają określoną długość lub możliwość dostosowania i są zwykle wykonane z aluminium lub materiału syntetycznego. Wiele kijków narciarskich jest wykonanych z długimi gumowymi uchwytami, które zapewniają szereg różnych sytuacji chwytu. Możesz kupić najlepsze kijki skiturowe od Salomon , Atomic , Rossignol , Dynafit , Black Diamond .

Najlepsze kijki narciarskie turystyczne

Oto niektóre z najlepszych touringowych kijków narciarskich:

Kijki skiturowe Black Diamond

Kijki skiturowe Black Diamond są stworzone z myślą o tych, którzy pragną przygody. Włókna z włókna równoważą siłę i wagę, dzięki czemu możesz mieć pewność, że utrzymają się na poziomie Twojego ruchu. Co więcej, te słupki podkreślają skrzydła, które rozładowują się przy określonym nacisku, element zabezpieczający, który osłania dłonie, ramiona przed możliwością poślizgnięcia lub zderzenia.

Kijki narciarskie Rossignol

Kijki narciarskie Rossignol podkreślają elastyczny design, dzięki czemu można je łatwo gromadzić, gdy nie są używane. Jest dostarczany z solidnym koszem na proszek.

Atomowe kijki skiturowe

Podstawowa aluminiowa konstrukcja kijków narciarskich Atomic umożliwia lekkie wykonanie bez uszczerbku dla stabilności, a specjalnie opracowane ergonomiczne trzymanie zapewnia całodzienną swobodę w każdym terenie. Kijki te posiadają solidną rączkę, która pozwala na odpowiedni chwyt podczas ryzykownych tras.

top