Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Narciarstwo górskie

()

Sortuj

Jak wybrać wiązania skitourowe?

Wiązania narciarskie to sprzęt, który utrzymuje but na miejscu nad nartami i pomaga bezpiecznie je uwolnić, gdy upadniesz. Niektóre wiązania skitourowe są zgodne z rakami, które zapewniają dodatkowe wsparcie i przyczepność, których potrzebujesz do jazdy na twardych jak skała, oblodzonych terenach. Wiązania turystyczne są wszechstronne, a każdy rodzaj wiązania ma swoją własną specyfikację. Mądrze jest wybrać wiązania, które pasują do Twoich potrzeb i stylu.

Różne rodzaje wiązań turystycznych

Ponieważ istnieje wiele sposobów uprawiania skitouringu i dlatego istnieje specyficzne wiązanie dla każdego typu. Jak na przykład; Kiedy jesteś zainteresowany występami i ścigasz się, powinieneś wybrać wiązania Dynafit Ski Touring , które są zaprojektowane z ultralekką konstrukcją. To najlżejsze wiązania narciarskie, jakie możesz wybrać. Jeśli chcesz wspinać się szybciej przy mniejszym wysiłku, te wiązania są dobrym wyborem.
Jeśli jesteś wolnym jeźdźcem i uwielbiasz cieszyć się agresywnym stylem jazdy na nartach, powinieneś wybrać wiązania, które zapewniają optymalną przyczepność i bezpieczeństwo. Wiązania narciarskie Salomon Ski Touring są bezpieczniejsze niż wiązania wyścigowe. Są lekkie i posiadają system zwalniania na pięcie. W przypadku regularnych wycieczek te wiązania są idealne.
Ale jeśli jesteś kimś, kto chce tego, co najlepsze z obu światów, ostatecznym wyborem będą lekkie, ale wystarczająco mocne wiązania Marker Ski Touring do zwiedzania. Możesz kupić wiązania skitourowe od takich marek jak Salomon , Atomic , Rossignol , Dynafit i Head .

top