up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top
Strona Główna

Narty

Akcesoria i Części Zamienne

()
load

Jakich akcesoriów narciarskich będziesz potrzebować?

Colltex Szybki klej w sprayu

Colltex Quick Adhesive Spray jest zwykle używany do nart. Ten spray służy do mocowania fok do powierzchni nart. Niektóre kleje Colltex Quick Adhesive Spray można zmieniać, co pozwala na precyzyjne rozmieszczenie. Większość sprayów wysycha dokładnie i nie przesiąka ani nie powoduje zmarszczek na skórze. Ten klej w sprayu szybko przyczepia się i tworzy mocne połączenie w bardzo krótkim czasie.

Uchwyt na narty Toko

Uchwyt narciarski Toko jest lepszy na liście uchwytów narciarskich ze względu na swoją wytrzymałość i komfort użytkowania. Wysokiej jakości uchwyt na narty Toko został stworzony, aby bezpiecznie trzymać pary nart. Dzięki gładkiej gumie po wewnętrznej stronie uchwytów, nie będziesz musiał się stresować uszkodzeniem nart. Ten uchwyt na narty jest również wspaniały ze względu na swoją wszechstronność.

Czarny diamentowy ochraniacz na czekan

Black Diamond Axe Protector to część gumy, która rozciąga się na kilof, osłaniając zarówno osoby znajdujące się w pobliżu, jak i plecak i sprzęt przed przebiciem. Waga Black Diamond Ax Protector to 30 gramów i pozwala powstrzymać upadek podczas jazdy z czekanem.

Dolna Klamra Pomocy

Dolna klamra Pomoca służy do uszczelnienia pięty na miejscu. Dolna klamra dla twoich stóp jest bardzo ważna. Wielu narciarzy woli nosić dolną klamrę Pomoca , ponieważ są one tak elastyczne, jak to możliwe. Te dolne sprzączki mogą być mocne i mieć różne kształty i rozmiary. Możesz kupić akcesoria narciarskie firm Dynafit, Burton, Black Diamond, Toko, Swix.

clouse menu Zamknij