up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Odzież Męska ski

Odzież Męska ski

Znajdź szeroką gamę produktów Odzież Męska. Odkryj najlepsze oferty dla Twojego sprzętu ski w snowinn. Szybka wysyłka.

Polecane produkty w Odzież Męska

Marki Odzież Męska

W co się ubrać podczas jazdy na nartach lub snowboardzie

Podstawowe warstwy

Podstawową zasadą podczas układania warstw odzieży na narty lub snowboard jest noszenie bielizny podstawowej. Warstwa podstawowa lub warstwy przylegające do skóry są przeznaczone do noszenia pod ubraniem. Warstwy podstawowe to kamizelka, długa bielizna i skarpetki, które w pełni zakrywają ciało.

Polary

Po zakryciu ciała bielizną podstawową możesz nosić dowolny zwykły top i spodnie. Jeśli chodzi o bluzki, warto wybrać bluzę z lekkiej wełny polarowej, która zapewnia dodatkowe ciepło na stoku.

Rękawice

Podczas jazdy na nartach lub snowboardzie zdecydowanie zaleca się noszenie wodoodpornych, grubych i izolowanych rękawic. Narciarze muszą chronić ręce przed zimnem. Rękawice z wyściółką wewnętrzną zapewniają lepszą przyczepność i wszechstronność, ponieważ musisz również trzymać kijki narciarskie.

Nakrycia głowy

Nie obowiązkowy, ale wysoce zalecany, kask narciarski jest jednym z najważniejszych elementów ogólnego wyposażenia, który pomaga chronić głowę. Podczas jazdy na oblodzonych stokach należy mieć suche i ciepłe uszy i głowę, nosząc nakrycie głowy.

Kurtki

Kierując się w stronę pokrytych śniegiem gór, trzeba być odpowiednio ubranym. Wodoodporne kurtki są idealne do jazdy na nartach, ponieważ nie tylko zapewniają suchość, ale także zapewniają maksymalną izolację niezbędną do utrzymania ciepła od wewnątrz. Możesz kupić kurtki narciarskie od Salomon , Atomic , Rossignol , Dynafit , Volcom , Head i Superdry .

Spodnie

Spodnie narciarskie lub spodnie na szelkach to również ważny element garderoby, którego potrzebujesz do jazdy na nartach i snowboardzie. Spodnie narciarskie wykonane są z wodoodpornego, ocieplanego i grubego materiału, który zapewnia ciepło, którego potrzebujesz. Posiadają również kieszenie i inne funkcje, które zapobiegają przedostawaniu się śniegu do rakiet śnieżnych.

Skarpety

Skarpety narciarskie mają być grubsze i cieplejsze niż zwykłe skarpety. Aby wytrzymać mroźny wiatr i ekstremalne warunki śnieżne, musisz upewnić się, że Twoje skarpety są cieplejsze, grubsze i izolowane. Skarpety narciarskie są również dłuższe i zapewniają maksymalną ochronę nóg i stóp.

Garnitury

Pierwotnie odzież narciarska była elegancka i lekka, zgodnie z wymogami tego sportu. Musisz być szybki, gdy uderzasz w stoki. Jednak w dzisiejszych czasach możemy znaleźć ogromną gamę stylowej, lekkiej, ale funkcjonalnej odzieży narciarskiej i kombinezonów, które nie krępują ruchów, oferując jednocześnie najlepszą wydajność i komfort.

Więcej o odzieży męskiej:

Oprócz wyżej wymienionych artykułów odzieżowych, potrzebne byłyby również swetry, bluzy i bluzy z kapturem, t shirty, rajstopy, koszule, kamizelki, maski i kominy. Wszystkie te elementy odzieży narciarskiej są niezbędne, aby zapewnić Ci ciepło i suchość na chłodnych, oblodzonych stokach.

clouse menu Zamknij