up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Sprzęt narciarski ski

Sprzęt narciarski

Znajdź szeroką gamę produktów Sprzęt narciarski. Odkryj najlepsze oferty dla Twojego sprzętu w snowinn. Szybka wysyłka.

Polecane produkty w Sprzęt narciarski

Marki Sprzęt narciarski

Przewodnik po sprzęcie narciarskim: wybór odpowiedniego sprzętu dla siebie

Akcesoria

Wybierając się na narty, upewnij się, że masz wszystkie niezbędne akcesoria i sprzęt. Narciarz potrzebuje na przykład odpowiedniej pary rakiet śnieżnych, kijków, raków, czekanów itp. Jeśli chcesz bezpiecznie i komfortowo dotrzeć do celu, upewnij się, że jesteś wyposażony w niezbędny sprzęt. Akcesoria narciarskie nie tylko pomogą Ci pokonać trudności, ale także sprawią, że Twoje wrażenia będą przyjemniejsze.

Raki

Raki to jedna z najważniejszych części Twojego sprzętu narciarskiego, która często jest niedoceniana. Ułatwiają jazdę na bardziej stromych terenach, gdy śnieg jest twardy. Jeśli chodzi o wybór raków do jazdy na nartach, zaleca się, aby były one o co najmniej 5 mm szersze niż szerokość nart. Najlepszą wskazówką jest wybór najciaśniejszych raków, które pasują do twoich butów. Narciarze mogą łatwo ślizgać się po oblodzonych terenach lub grzbietach górskich, dlatego wybór odpowiedniej pary raków znacznie zwiększy bezpieczeństwo.

Topory do lodu

Czekanki to specjalistyczne narzędzie, które służy do wspinania się na najtrudniejsze tereny podczas jazdy na nartach. Podczas zimowych wędrówek, wspinaczki i jazdy na nartach narzędzie do lodu jest niezbędnym narzędziem bezpieczeństwa. Czekany pomagają poruszać się po śniegu, gdy gdzieś utkniesz. Dlatego, aby oderwać swoje ciało od śniegu, musisz mieć przy sobie czekan .

Sanki

Do wyboru są różne rodzaje sanek, na przykład sanki. Ważne jest, aby wiedzieć, że plastikowe sanki mają większe tarcie niż sanki drewniane i metalowe. Podczas zjazdów po mokrym śniegu warto wybrać sanki z szerszą podstawą. Co więcej, sanki śnieżne są dostępne w wielu różnych kształtach, rozmiarach, kolorach i materiałach.

Śniegowce

Buty narciarskie są podstawą całego sprzętu narciarskiego. W większości buty narciarskie wykonane są z twardej skorupy zewnętrznej i miękkiej warstwy wewnętrznej. Istnieje kilka rakiet śnieżnych z formowalnymi warstwami wewnętrznymi, które zapewniają bardziej spersonalizowane dopasowanie. Możesz wybrać sztywność i elastyczność rakiet śnieżnych w zależności od poziomu umiejętności. Tubbs Snow Shoes , Atlas Snow shoe , Tsl Outdoor i Inook są renomowanymi producentami rakiet śnieżnych.

Części zamienne

Kiedy jeździsz na nartach, jesteś podatny na wszelkie nieprzewidywalne warunki. Możesz również ulec uszkodzeniu lub zużyciu części sprzętu. Dlatego ważne jest, aby je naprawić, aby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji podczas podróży. Części zamienne, takie jak hamulce do nart, sprzączki, akcesoria do wiązań, obcasy butów narciarskich, nity do kostek, nity kantujące itp. należy mieć przy sobie.

clouse menu Zamknij