Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Ubrania dla dzieci

Ubrania dla dzieci ski

Znajdź szeroką gamę produktów Ubrania dla dzieci dla ski. Odkryj najlepsze oferty w snowinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Ubrania dla dzieci

Marki Ubrania dla dzieci

W co się ubrać na narty i snowboard?

Podstawowe warstwy

Warstwy bazowe pokrywają ubrania, które są bliżej skóry, zasadniczo zachowując się jak podwójna skóra, która może zatrzymywać ciepło lub zimno. Warstwa bazowa zapewnia warstwę ciepła, która zapewnia relaks i wygodę podczas jazdy na nartach i snowboardzie. Możesz je kupić od Atomic , Rossignol , Volcom , Head , Burton , Columbia , CMP .

Polary

Polary są niesamowite i mają tak wiele zalet. Można go używać do tworzenia kurtek, czapek i szalików, spodni dresowych, a jest tak wiele wspaniałych kreacji, które możesz stworzyć. Polary są miękkie, lekkie i łatwe do prania. Odzież polarowa zapewnia ciepło podczas jazdy na nartach i snowboardzie.

Kurtki

Kurtki to ubrania na górną część ciała, zwykle sięgające pod biodra. Kurtki zwykle mają rękawy i są zaczepione z przodu lub czasami z boku. Kurtki są używane głównie w chłodne dni, aby chronić ciało przed mroźnymi wiatrami.

Spodnie

Spodnie to obecnie bardzo popularny element garderoby. Spodnie osłaniają ciało od talii po kostkę. Spodnie owinięte wokół obu nóg osobno. Spodnie są używane zarówno na codzienne, jak i uroczyste okazje i są używane zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety. Dziś przekształciła się w element stylu i jest obecna w każdej garderobie.

Dresy

Dresy były wcześniej opracowywane do użytku w trasie lub ćwiczeniach, głównie dla ekspertów do wykorzystania podczas jazdy na nartach i snowboardzie, aby zapewnić im ciepło i relaks. Dresy kupisz w firmach Atomic, Rossignol, Volcom, Head, Burton, Columbia, CMP.

Bluzy i bluzy

Bluzy i bluzy z kapturem są strojami używanymi w okresie zimowym, aby zapewnić komfort ciała. Bluza to cienka koszula bez kołnierza, wykonana z wyrafinowanej bawełny lub mieszanki bawełnianej. Bluza z kapturem to bluza z czapką, która może również zawierać kieszeń lub być całkowicie zapinana na zamek. Bluzy i bluzy z kapturem wykorzystywane są również do jazdy na nartach i snowboardzie.

Kamizelki

Jazda na nartach i snowboardzie w kamizelkach może poprawić Twoją sytuację biegową. Może również pomóc w zwiększeniu aktywności. Jedno subtelne badanie narciarzy wykazało najwyższy postęp w wysokości 2,5 procent po użyciu kamizelek do jazdy na nartach i snowboardzie. Kamizelki pomagają, pobudzając organizm do wywierania większej mocy podczas jazdy na nartach i snowboardzie.

Więcej o odzieży narciarskiej dla dzieci:

Ochraniacze na szyję: Ochraniacze na szyję utrzymują szyję w cieple.
Maski na twarz: maski na twarz służą do ochrony przed zanieczyszczeniami.
Rękawiczki: Rękawiczki zapewniają ciepło w dłonie w chłodne dni.
Nakrycia głowy: Nakrycia głowy zawierają czapki i czapki, aby utrzymać głowę w cieple.
Skarpety: Skarpety są artykułem obuwniczym i zapewniają stopom poczucie komfortu. T shirt: T shirt to rodzaj koszuli z tkaniny nazwanej ze względu na ukształtowanie ciała i rękawów w kształcie litery T.