up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top
Strona Główna

Wiązania Narciarskie

Narciarstwo Alpejskie

()

OSZCZĘDZAJ PIENIĄDZE, KONFIGURUJĄC SWÓJ PAKIET

load

Jak wybrać wiązania do nart alpejskich?

Wiązania narciarskie to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia narciarskiego, który nie tylko zapobiega niechcianym wypięciom, ale także umożliwia bezpieczne wypięcie butów podczas upadku. Wiązania narciarskie również pomagają zapobiegać kontuzjom, dlatego powinieneś wybrać odpowiednie wiązania narciarskie. Ponadto niektóre narty są sprzedawane z wiązaniami lub bez nich. Ważne jest, aby upewnić się, że wiązania narciarskie pasują do rodzaju narciarstwa, budowy fizycznej, poziomu umiejętności i kompatybilności z butami. Salomon , Atomic , Head , Fischer i K2 są wiodącymi producentami wiązań do narciarstwa alpejskiego.

Wybierając wiązania alpejskie, musisz określić szerokość nart i ustawienia DIN zwykle wykonywane przez technika wiązań narciarskich: cena, waga, wysokość stosu, zakres „DIN” wartość wypuszczenia, „BSL” zakres regulacji, elastyczność palców i pięty / skok i zgodność butów.
Kupując wiązania alpejskie od Atomic, nie musisz brać pod uwagę osiągów pod górę w porównaniu z niezawodnością i bezpieczeństwem zjazdów. Tutaj zadaniem jest wybór odpowiedniej pary wiązań Marker Alpine do potrzeb narciarstwa alpejskiego, które są wystarczająco lekkie, aby ułatwić Ci swobodne poruszanie się, ale wystarczająco mocne, aby dostosować się również do Twojego stylu jazdy.

clouse menu Zamknij