up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top

OSZCZĘDZAJ PIENIĄDZE, KONFIGURUJĄC SWÓJ PAKIET

Jak wybrać wiązania do nart biegowych?

Kupując wiązania do nart biegowych, istnieje również kilka czynników, które wpływają na trwałość i wydajność nart, takich jak gęstość materiału, zakres DIN, sztywność, wytrzymałość na rozciąganie, części metalowe i konstrukcja punktów obrotu. Dlatego powinieneś sprawdzić wszystkie te aspekty, jeśli chcesz uzyskać idealne wiązanie do swoich butów. Salomon , Atomic , Rossignol , Fischer , Leki Alpino oferuje najlepszą gamę wiązań do narciarstwa biegowego.

Najczęstsze czynniki, które pomogą Ci kupić odpowiednią parę wiązań do nart biegowych, to:

• Szerokość talii nart
• Rozmiar hamulców
• Twoje umiejętności i doświadczenie narciarskie
• Wysokość i długość podeszwy buta
• Waga

Wybierając wiązania narciarskie do narciarstwa biegowego, należy również zwrócić uwagę na ich konstrukcję i trwałość. Wiązania narciarskie o wyższym standardzie DIN są specjalnie zaprojektowane dla zaawansowanych i profesjonalnych narciarzy. Te wiązania są wykonane z mocniejszych materiałów, aby pomieścić moc, trwałość i prędkość na bardziej stromych i technicznych terenach. Niektóre z najlepszych wiązań narciarskich to Salomon Nordic Ski Bindings, Atomic Nordic Ski Bindings i Rossignol Nordic Ski Bindings.
Gdy narty zsuną się, jeśli hamulce są zbyt wąskie, nie oderwą się od krawędzi nart i mogą nie zadziałać prawidłowo. Z drugiej strony, jeśli hamulce są zbyt szerokie, będą się ciągnąć częściej podczas jazdy na nartach, zwłaszcza na stromym terenie. Dlatego zaleca się, aby wybrać szerokość hamulca w zależności od szerokości narty, nie większą niż 15 mm.

clouse menu Zamknij