up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Wiązania Narciarskie ski

Wiązania narciarskie

Znajdź szeroką gamę produktów Wiązania narciarskie dla . Odkryj najlepsze oferty w snowinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Wiązania Narciarskie

Marki Wiązania Narciarskie

Jak wybrać wiązania do nart backcountry?

Głównym celem wiązań do nart backcountry jest umożliwienie Ci cieszenia się i odkrywania świata poza granicami kurortu. W przypadku narciarstwa siła, trwałość, waga i lekkość to czynniki, o których należy pamiętać. Narciarstwo backcountry jest dostępne w różnych stylach, takich jak wiązania ramy, wiązania techniczne i wiązania Telemark.

Akcesoria i części zamienne

Akcesoria i części zamienne są niezbędne, aby mieć je przy sobie, gdy wybierasz się w góry. Akcesoria i części zamienne to wszystko, czego możesz potrzebować później w podróży, aby naprawić, naprawić lub wymienić buty narciarskie, wiązania i narty. Na przykład, Dynafit Ski Finder Leash, Toko Ski Clip Alpine & Carving, Colltex Quick Adhesive Spray, Colltex Camlock Kit, Black Diamond Ski Skin Tail Clips, zestaw do regluingu, wygięta klamra i aktualizacja Plum Lock/Unlock części i akcesoria, których możesz potrzebować na stoku.

Narciarstwo alpejskie

Narciarstwo alpejskie to najpopularniejszy rodzaj narciarstwa. Jak sama nazwa wskazuje, narciarstwo alpejskie odbywa się na wzgórzach, na których narciarz przechodzi od góry do dołu. Przeważnie te imprezy narciarskie organizowane są w ośrodkach narciarskich iw górach. Kiedy mówimy o sprzęcie narciarskim do narciarstwa zjazdowego, potrzebujesz odpowiednich butów i wiązań, które pozostają na swoim miejscu przez cały czas. Wiązania do narciarstwa alpejskiego zostały zaprojektowane tak, aby zminimalizować ryzyko urazów spowodowanych upadkami, zapewniając jednocześnie nartom znaczne wsparcie i równowagę. Oprócz konstrukcji, kompatybilności montażowej i koloru, cechy wiązań do narciarstwa alpejskiego muszą być dostosowane do ich przeznaczenia.

Narciarstwo biegowe

Narciarstwo biegowe może odbywać się w ośrodkach backcountry lub w wyznaczonych ośrodkach narciarskich. Jednak w narciarstwie biegowym teren jest zwykle płaski, łagodny i całkowicie pofałdowany. W narciarstwie biegowym narciarze skupiają się na pokonywaniu długich dystansów, a nie na nartach w górę iw dół. Do tego typu jazdy na nartach potrzebujesz elastycznych butów, które są mocno połączone z butami, a pięty mogą swobodnie się unosić. Ogólnie rzecz biorąc, istnieją trzy główne typy wiązań używanych w narciarstwie biegowym, którymi są: trzypinowe, SNS i NNN. Najczęściej używane to NNN i SNS.

Turystyka narciarska

Skitouring to rodzaj narciarstwa, który odbywa się na nieoznaczonych obszarach poza ośrodkiem narciarskim. Jest to o wiele trudniejsze i bardziej wymagające fizycznie niż narciarstwo alpejskie. Główną różnicą między narciarstwem przełajowym jest rodzaj sprzętu i sprzętu używanego na stoku. W skitourach stosujesz podejście hybrydowe, które pozwala uwolnić pięty lub zablokować je na miejscu, gdy zajdzie taka potrzeba. Można to osiągnąć tylko dzięki specjalnym wiązaniom, które zapewniają lepszą przyczepność i stabilność. Salomon , Atomic , Rossignol , Dynafit , Head i K2 projektują i produkują najlepsze wiązania do skituringu.

clouse menu Zamknij