Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Buty damskie

Buty damskie pływacki

Znajdź szeroką gamę produktów Buty damskie dla pływacki. Odkryj najlepsze oferty w swiminn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Buty damskie

Marki Buty damskie

Rodzaje butów do wody dla kobiet

Buty do wody

Buty do wody dla kobiet to styl butów, który jest szczególnie przydatny podczas uprawiania sportów wodnych lub aktywności związanych z wodą. Buty do wody są idealne dla wygody. Marki oferujące buty do wody to Speedo , Arena , TYR , Turbo , Adidas , Head Swimming i Cressi .
Buty do wody dla kobiet to specjalistyczne obuwie wykonane z materiałów, które są wodoodporne, szybkoschnące i zapewniają wygodne dopasowanie do różnych sportów wodnych. Zazwyczaj są zbudowane z materiałów takich jak neopren, siatka lub kombinacja obu. Neopren jest powszechnym wyborem ze względu na jego wodoodporność, elastyczność i właściwości izolacyjne.
Głównym celem butów do wody jest ochrona stóp przed potencjalnymi zagrożeniami w wodzie i wokół niej. Stanowią barierę przed ostrymi przedmiotami, skałami, muszlami lub innymi zanieczyszczeniami, które mogą znajdować się na ziemi lub pod wodą. Buty do wody pomagają również zapobiegać poślizgnięciom i upadkom, oferując lepszą przyczepność na mokrych nawierzchniach. Buty do wody mają lekką i elastyczną konstrukcję, która zapewnia swobodę ruchu i zapewnia, że stopy nie są obciążone w wodzie. Często mają wsuwany lub sznurowany system zapinania, który zapewnia bezpieczne i regulowane dopasowanie. Podeszwa butów do wody jest zwykle wykonana z gumy lub innego antypoślizgowego materiału. Została zaprojektowana z wzorami lub rowkami, które poprawiają trakcję i przyczepność na mokrych nawierzchniach, zmniejszając ryzyko poślizgu. Niektóre buty do wody mogą mieć również otwory lub kanały drenażowe, które umożliwiają ucieczkę wody, zapobiegając gromadzeniu się wody w środku i poprawiając komfort.

Chodaki

Drewniaki występują w różnych stylach i można je nosić podczas uprawiania sportów wodnych lub pływania. Te chodaki zostały opracowane z myślą o łatwym zakładaniu i zdejmowaniu, jednocześnie chroniąc stopy przed wilgocią i podrażnieniami. Chodaki na wodę zbudowane są z bardzo wytrzymałego materiału, dzięki czemu mogą służyć przez długi czas.

Japonki

Klapki to rodzaj obuwia do noszenia na co dzień, a także podczas aktywności związanych z wodą. Są to zwykłe buty do noszenia na plaży. Gumowe japonki są odpowiednią alternatywą, ponieważ są z natury wodoszczelne, co czyni je oczywistym wyborem przy wyborze butów do wody dla kobiet .
Klapki to rodzaj obuwia charakteryzujący się prostym i otwartym designem. Składają się z płaskiej podeszwy z paskiem w kształcie litery Y, który przechodzi między pierwszym i drugim palcem, łącząc się z bokami podeszwy. Japonki są popularne ze względu na ich swobodny i łatwy w noszeniu charakter, oferując wygodną i oddychającą opcję na ciepłą pogodę lub swobodne ustawienie.
Podeszwa klapek jest zwykle wykonana z gumy, pianki lub innych lekkich materiałów. Taka konstrukcja zapewnia elastyczność i amortyzację, pozwalając stopie na swobodne poruszanie się. Paski są często wykonane z tego samego materiału co podeszwa lub mogą zawierać dodatkowe ozdoby, takie jak tkanina, skóra lub plastik.