up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Head swimming Tricomp Skin Wetsuit 4/3/2 mm Woman

Head swimming Tricomp Skin Wetsuit 4/3/2 mm Woman

plus
Head swimming

Head Swimming Tricomp Skin Wetsuit 4/3/2 mm Woman

Opis produktu Head swimming Tricomp Skin Wetsuit 4/3/2 mm Woman

Cechy:

Wysokowydajne openwater kąpielówki idealne dla triatlonistów i długodystansowych pływaków wodach otwartych.

Wysokiej jakości neoprenu i lycry użyte materiały zapewniają swobodę ruchu i wysoki komfort. Grubość w przedziale od 4 do 2 mm.

W pełni wodoodporna neopren nie wchłania wody, a tym samym nie obciąża organizm. Po wyjęciu z wody, strategiczne położenie tylnego zip sprawia zdejmowali proste i szybkie.

Zewnętrzne skóry neoprenu Wewnętrzna Line 4.3.2.

Bezpiecznik wycięciem.

MATERIAŁ:

neopren


Nie czekaj dłużej i kup Head swimming Tricomp Skin Wetsuit 4/3/2 mm Woman. Jeśli potrzebujesz więcej informacji o Head swimming Tricomp Skin Wetsuit 4/3/2 mm Woman, możesz skontaktować się z swiminn, poprzez nasz formularz kontaktowy. swiminn oferuje ekskluzywne produkty Kombinezony piankowe i dodatki dla pływacki i innych aktywności. Nasze Kombinezony piankowe i dodatki sprawią, że będziesz cieszyć się z uprawiania ulubionego sportu i codziennych aktywności oraz jakości sprzętu Garnitury.

Cechy Head swimming Tricomp Skin Wetsuit 4/3/2 mm Woman

Polecany poziom
Średniozaawansowany
Rodzaje rękawów
Długi
Kolor
Czarny
Płeć
Damskie
Użycie
Plywanie
Otwarta woda
Triathlon
Wiek
Dorośli
Zatwierdzone przez FINA
Nie
Pozycja suwaka
Tył

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Head swimming Tricomp Skin Wetsuit 4/3/2 mm Woman

Dobrze

-

Bardzo dobre wykończenia i odporne

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

Powiązane produkty

clouse menu Zamknij
up up