Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Ubrania dla dzieci

Ubrania dla dzieci pływacki

Znajdź szeroką gamę produktów Ubrania dla dzieci dla pływacki. Odkryj najlepsze oferty w swiminn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Ubrania dla dzieci

Marki Ubrania dla dzieci

Wskazówki, jak wybrać odzież do pływania dla dzieci

Kurtki

Kurtki kąpielowe są używane do noszenia na strojach kąpielowych. Te wygodne kurtki są wykonane z tkaniny neoprenowej zawierającej UPF dla ochrony przed słońcem.

Spodnie

Spodnie kąpielowe to rodzaj stroju kąpielowego używanego szczególnie do pływania. Zazwyczaj są one tworzone z materiałów stworzonych specjalnie z myślą o mokrych i pozostających zrelaksowanych oraz hydrodynamicznych, aby nie ograniczać ruchów ciała dzieci.

koszulki polo

Koszulki polo do pływania to koszulki z bawełnianego splotu, wykonane z przewiewnych materiałów, które doskonale nadają się do pływania fizycznego, na przykład w szkole, umożliwiając ciału odpowiednią cyrkulację podczas rozgrzewania. Zauważone w pływaniu na całym świecie, koszulki polo dodają wyrafinowania ich sportowemu wyglądowi, zachowując ton podczas pływania i poza nim.

Bluzy

Bluzy to pulowery z długimi rękawami używane przez pływaków, aby zapewnić sobie wygodę. Otula twoje ciało jak sweter. Ta ciepła odzież może nadać sportowy wygląd, a także zapewnić elegancki wygląd. Bluzy do pływania są używane podczas zimowej przygody z pływaniem.

T shirty

Koszulki do pływania zostały stworzone, aby zapewnić Ci ochronę przed promieniami UV. Jako stroje kąpielowe, T shirty do pływania mają wygodne, nieocierające się nogawki, dzięki którym możesz się zrelaksować. T shirty do pływania są zwykle dodawane jak standardowe ubrania, zapewniając ochronę UPF 50 w swobodnym kroju. Chociaż może to powodować nieco większy podmuch i przepływ wody podczas sesji pływania, może być również bardziej zrelaksowany podczas chodzenia po plaży.

Więcej o odzieży dziecięcej:

Więcej informacji na temat odzieży dziecięcej obejmuje Maski na twarz i Nakrycia głowy. Maska na twarz służy do ochrony ust i nosa przed zanieczyszczeniami obecnymi w Twoim otoczeniu. Nakrycie głowy służy do ochrony głowy przed upałem i zimnem. Możesz kupić te produkty od marek takich jak Speedo , Turbo , Sailfish , Regatta , Head Swimming i Zoggs .