up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top
Strona Główna

Wyposażenie

Okulary Gogle - Rodzaj osłony na nos: Stała osłona na nos

()
load

Jak wybrać dobrą parę okularów pływackich?

Okulary do pływania to specjalnie opracowane okulary, które pomagają wyraźnie widzieć pod wodą. Nieprzepuszczalna struktura zapobiega wnikaniu wody, tworząc woreczek powietrzny w pobliżu oka. Istnieje wiele powodów, dla których warto nosić okulary pływackie podczas pływania. Marki, które oferują okulary pływackie to Speedo , Arena , Zone3 , TYR , Turbo i Cressi .
Dopasowanie jest najważniejszą rzeczą do rozważenia przy wyborze dobrej pary gogli . Dopasowanie jest określane przez uszczelnienie gogli . Najbardziej standardowym typem gogli są okulary owalne z silikonową uszczelką wewnętrzną. Kiedy je testujesz, uszczelka powinna być szczelna, jeśli nie, to pozwolą na wnikanie wody, ale jeśli nie jest ciasna, to są bardzo szczelne i wywierają zbyt duży nacisk.
Wybór dobrej pary okularów pływackich ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia komfortu, przejrzystości i szczelności w wodzie. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci wybrać odpowiednią parę:

Najważniejszym aspektem jest znalezienie gogli, które dobrze pasują i zapewniają wodoszczelność wokół oczu.
Rozważ typ soczewki w oparciu o swoje potrzeby i środowisko pływania. Przezroczyste soczewki nadają się do pływania w pomieszczeniach i przy słabym oświetleniu, podczas gdy przyciemniane lub lustrzane soczewki zapewniają ochronę przed promieniowaniem UV i redukują odblaski w jasnych warunkach zewnętrznych. Soczewki polaryzacyjne mogą być korzystne podczas pływania na wodach otwartych w celu zmniejszenia odblasków powierzchniowych.
Wybierz gogle z soczewkami wykonanymi z trwałych materiałów, takich jak poliwęglan. Są mniej podatne na pękanie lub zarysowania, co zapewnia długotrwałe użytkowanie. Poszukaj okularów pływackich z powłoką przeciwmgielną na soczewkach. Pomaga to zapobiegać parowaniu, zapewniając wyraźne widzenie podczas pływania. Niektóre okulary pływackie mają nałożoną tę powłokę, podczas gdy inne mogą wymagać użycia żelu lub sprayu przeciwmgielnego.
Jeśli pływasz na świeżym powietrzu lub w jasno oświetlonym otoczeniu, wybierz okulary pływackie , które zapewniają ochronę przed promieniowaniem UV. Pomaga to chronić oczy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.
Weź pod uwagę konstrukcję paska i możliwości regulacji. Wybierz gogle z łatwymi w regulacji paskami, które zapewniają bezpieczne i wygodne dopasowanie. Niektóre gogle mają dzielone paski lub regulowane klamry, co pozwala na bardziej indywidualne dopasowanie.
Sprawdź, czy gogle są wyposażone w regulowany mostek na nos. Ta funkcja umożliwia modyfikację odległości między soczewkami w celu dopasowania do kształtu twarzy i szerokości mostka.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij