up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Apple MagSafe To MagSafe 2 Converter

Apple MagSafe To MagSafe 2 Converter

plus
Apple

Apple MagSafe To MagSafe 2 Converter

Opis produktu Apple MagSafe To MagSafe 2 Converter

Konwerter MagSafe na MagSafe 2 umożliwia użycie złącza MagSafe na ekranie LED Cinema Display, Thunderbolt Display lub MagSafe Power Adapter do ładowania komputera Mac wyposażonego w MagSafe 2.
FUNKCJE:
Konwerter Apple MagSafe na MagSafe 2
Wymagania systemowe:
Kompatybilność: 24-calowy wyświetlacz Apple LED Cinema Display
27-calowy monitor Apple LED Cinema Display
Wyświetlacz Apple Thunderbolt
Zasilacz Apple MagSafe o mocy 45 W.
Zasilacz Apple MagSafe o mocy 85 W.
MacBook Pro z wyświetlaczem Retina
MacBook Air z portem zasilania MagSafe 2


Zamawiaj Apple MagSafe To MagSafe 2 Converter i odbieraj w domu w ciągu kilku dni. Dodatkowo możesz wybrać wiele kolorów i rozmiarów Apple MagSafe To MagSafe 2 Converter, tak by dopasować produkty do swoich potrzeb. Dziś Apple MagSafe To MagSafe 2 Converter w magazynie w cenie 8.49 $. Z naszym szerokim wyborem produktów Przedłużacze, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Cechy Apple MagSafe To MagSafe 2 Converter

Kolor
Biały
Połączenia
MagSafe

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up