up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Apple Sport Nylon Loop 40 mm

Apple Sport Nylon Loop 40 mm

Apple Sport Nylon Loop 40 mm

plus
Apple

Apple Sport Nylon Loop 40 mm

Opis produktu Apple Sport Nylon Loop 40 mm

Miękka, oddychająca i lekka opaska Sport Loop jest wyposażona w zapięcie na rzep, które umożliwia szybką i łatwą regulację. Dwuwarstwowy splot nylonowy ma gęste pętelki po stronie skóry, które zapewniają miękką amortyzację, jednocześnie umożliwiając ucieczkę wilgoci. Z drugiej strony pętle mocujące są bezpiecznie zakotwiczone, co zapewnia doskonałą trwałość.

FUNKCJE:
Opaska sportowa Apple Watch
Materiał: tkany nylon
Zgodność:
Modele Apple Watch:
40mm


Wszystkie produkty elektronika i komputery z kategorii Akcesoria mają wysoką jakość producenta i dbają o nawet najdrobniejsze szczegóły. W techinn znajdziesz szeroki wybór Telefony produktów od Apple. Apple Sport Nylon Loop 40 mm w cenie 72.023458 $, z gwarancją najniższej ceny, bezpiecznej płatności i dostawy!

Cechy Apple Sport Nylon Loop 40 mm

Kolor
Niebieski
Podkategorie
Zegarki
Rodzaj produktu
Paski

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up