up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Aquas Bateria 14500

Aquas Bateria 14500

Aquas Bateria 14500

plus
Aquas

Aquas Bateria 14500

Opis produktu Aquas Bateria 14500

Akumulatory litowe 14500 nadają się do aparatów fotograficznych, latarek, zabawek i wielu innych urządzeń elektronicznych. Ma długą żywotność i dużą wydajność w użyciu.

Caracetrsticas:

3,7 V 800mAh chronione.

Wymiary: 1,97 x 0,59 x 0,59.

Waga:

42 gramy.


Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Aquas Bateria 14500 lub innych produktach marki Aquas w kategorii Elektryka w techinn, masz szczęście, ponieważ mamy dużo ofert w postaci różnych produktów, byś mógł uprawiać swój ulubiony sport elektronika i komputery z najlepszym sprzętem. Nie zapomnij również sprawdzić naszej kolekcji Baterie, możesz wybrać produkty elektronika i komputery od Aquas, jednej z największych marek w branży.

Cechy Aquas Bateria 14500

Kolor
Czerwony
Komórki
Akumulator

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoja opinia jest dla nas ważna, Twój komentarz zostanie sprawdzony przez nasz zespół ekspertów i opublikowany w ciągu 5 dni roboczych.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up