up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Asus

Kategorii

Wszystko ( Asus )

Bestsellery

Zobacz wszystkie produkty flecha

O Asus

Od swojego powstania, ASUS był siłą napędową w świecie technologii, ciągle oferując nowatorskie produkty, które redefiniują doświadczenia użytkowników. Został założony w 1989 roku przez grupę wizjonerskich inżynierów, ASUS, który oznacza „Szczyt nowej technologii”, zaczął jako producent płyt głównych. Kierując się zobowiązaniem do innowacji i jakości, ASUS szybko rozszerzył swój portfel produktów o laptopy, laptopy do gier, komputery, monitory, routery i wiele innych. Przez lata zobowiązanie marki do przekraczania granic i inspirowania innowacji ugruntowało jej pozycję jako globalnego lidera w branży technologicznej.
Dzięki bogatej historii innowacji i zobowiązaniu do przekraczania granic technologicznych, ASUS nadal inspiruje świat swoją różnorodną ofertą produktów. Od laptopów i komputerów po monitory i routery, każdy produkt ASUS odzwierciedla zobowiązanie marki do zapewniania jakości, wydajności i innowacji entuzjastom technologii na całym świecie.

Innowacje technologiczne ASUS i inspirowanie innowacji

Laptopy ASUS łączą świetny design z mocną wydajnością, dostosowując się do szerokiego zakresu użytkowników, od użytkowników casualowych do profesjonalistów. Laptopy ASUS, skupiające się na trwałości i wydajności, wyposażone są w najnowsze procesory, wyraziste wyświetlacze i ergonomiczne klawiatury, aby zwiększyć produktywność i rozrywkę. Laptopy do gier ASUS z serii Republic of Gamers (ROG) stały się synonimem najwyższej jakości doświadczeń gier. Dzięki zaawansowanym systemom chłodzenia, wyświetlaczom o wysokiej częstotliwości odświeżania i dedykowanym układom graficznym laptopy ROG zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić niezrównane doświadczenia gier zarówno dla graczy casualowych, jak i konkurencyjnych. Komputery stacjonarne ASUS oferują dostosowywalne doświadczenia komputerowe. Od kompaktowych systemów do ciasnych przestrzeni po wysokowydajne wieże, komputery ASUS zostały zaprojektowane tak, aby spełnić różne potrzeby. Wyposażone są w zaawansowany sprzęt i funkcje, dzięki czemu są odpowiednie do zadań od edycji multimediów po ciężkie wielozadaniowości.
Monitory ASUS wyróżniają się niezwykłą jakością wizualną i innowacyjnymi funkcjami. Dla gier, tworzenia treści lub codziennego użytku monitory ASUS oferują wysoką rozdzielczość, szybkie częstotliwości odświeżania i technologie adaptacyjne, aby zapewnić płynne wizualizacje i zmniejszyć rozmycie ruchu. Seria ASUS Vivo Book stanowi idealny balans między stylem a wydajnością. Te laptopy mają świetny design i są idealne dla użytkowników mobilnych. Dzięki mocnym procesorom i wciągającym wizualizacjom Vivo Books zostały zaprojektowane tak, aby sprostać różnym zadaniom, jednocześnie wywołując wrażenie. Routery ASUS są na czele zapewniania spójnego i bezpiecznego połączenia sieciowego. Seria ASUS TUF (The Ultimate Force) jest stworzona, aby wytrzymać wymagające warunki użytkowania. Laptopy, komputery i komponenty TUF są zaprojektowane z myślą o trwałości, co czyni je preferowanym wyborem dla użytkowników wymagających niezawodności dla intensywnych zadań, pracy twórczej i gier.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij