up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Braun

Wszystko ( Braun )

O Braun

Braun to niemiecka firma produktów dla klientów, która została założona w 1921 roku. Siedziba firmy znajduje się w KronbergTaunus w Niemczech. Przedsiębiorstwo jest szeroko znane z tworzenia produktów przemysłowych, w tym golarek elektrycznych i odtwarzaczy płyt, które zaprezentowano w środku XX wieku. Firmę w latach 1948-2007 władała Gillette Company. Dzisiaj firma oferuje wysokowydajne produkty do usuwania włosów i pielęgnacji włosów, w tym suszarki, trymery, golarki, prostownice i epilatory dla mężczyzn i kobiet.
W królestwie pielęgnacji, Braun zdobył uznanie na całym świecie za swoje trymery, golarki elektryczne i epilatory. Te produkty charakteryzują się dokładnością, doskonałą wydajnością i przyjaznymi dla użytkownika atrybutami, oferując ludziom skuteczne i relaksujące rozwiązania pielęgnacyjne. Ponadto Braun jest oznaczeniem synonimicznym z niezawodnością, precyzją i tworzeniem projektów. Nadal pozostaje to wiarygodnym wyborem dla klientów poszukujących innowacyjnych rozwiązań w różnych sferach życia, od pielęgnacji po opiekę zdrowotną i prace domowe. Brawurowa historia jakości i tworzenia stanowi świadectwo niemieckiej nadzwyczajności inżynieryjnej.
Przez całą swoją przeszłość, Braun zawsze popierał minimalistyczny design i intuicyjną łatwość użytkowania, jak wskazuje jego trwałe partnerstwo z legendarnym projektantem przemysłowym. Produkty marki wykazują ponadczasową estetykę i nacisk na jasność, osiągając wiele nagród za doskonałość projektowania.

Kolekcja golarek, suszarek do włosów i sprzętów domowych Braun

Depilacja Braun kieruje procesem redukcji włosów za pomocą linii twórczych i technologicznie zaawansowanych epilatorów Braun. Epilatory Braun są wyposażone w liczne pęsety, które mogą chwytać i wyciągać włosy z korzenia w jednym przejściu. Golarka Braun jest wyposażona w zaawansowaną technologię golenia, która zapewnia gładkie i wygodne golenie. Zazwyczaj wyposażone są one w zaawansowane metody golenia folią i ostre ostrza, które skutecznie chwytają i ścinają włosy, czy to krótkie zarosty, czy dłuższy wzrost. Sprzęt kuchenny Braun jest znany z precyzyjnego inżynierstwa, wydajności i eleganckiego designu. Ich sprzęty obejmują ekspresy do kawy, blendery, sokowirówki i roboty kuchenne, które zazwyczaj mają czyste linie, wysokiej jakości materiały i minimalistyczną estetykę. Szczoteczka Braun jest zaprojektowana w celu zapewnienia lepszej wydajności czyszczenia niż manualne szczoteczki do zębów. Zazwyczaj łączą one zaawansowaną technologię, taką jak oscylacyjno-obrotowe lub dźwiękowe ruchy, aby skuteczniej usuwać kamień nazębny i zanieczyszczenia. Suszarka do włosów Braun jest zaprojektowana w celu zapewnienia wydajnego i wystarczającego suszenia włosów, jednocześnie skupiając się na zdrowiu włosów, wygodzie i przyjaznych dla użytkownika cechach. Szczotka Braun ma konstrukcję uchwytu, która zapewnia wygodny chwyt i kontrolę podczas użytkowania. Ergonomicznie zaprojektowane uchwyty mogą zmniejszyć zmęczenie dłoni. Prostownica do włosów Braun jest znana z możliwości prostowania i modelowania włosów za pomocą ciepła do wygładzania i prostowania włosów.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij