up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Brother

Wszystko ( Brother )

O Brother

Brother to nazwa technologii druku o najwyższej jakości. Atrament i innowacja są wplecione w tkaninę Brother od jego powstania. Firma powstała w 1908 roku w Japonii i od tego czasu nieustannie wyznaczała nowe granice technologii druku. Poprzez niezachwianą jakość, niezawodność i innowację, Brother ewoluował z skromnej firmy produkującej maszyny do szycia w czołowego lidera wśród drukarek i rozwiązań obrazowania.

Stuletnia podróż Brother została oznaczona przez zobowiązanie do innowacji i doskonałości w świecie druku. Od ich zróżnicowanej gamy drukarek do ich pionierskiej technologii laserowej, rozwiązań przenośnych, urządzeń wielofunkcyjnych i niezawodnych bębnów drukarek, Brother nieustannie ustawia wysoką poprzeczkę dla branży. Odkryj zaawansowaną i najnowszą linię produktów Brother online w Techinn łatwo za pomocą kilku kliknięć. Ze spuścizną opartą na jakości i wizją przyszłości, Brother nadal pozostaje zaufanym partnerem w przywracaniu życia pomysłom dzięki mocy druku.

Brother jest Pionierem w Doskonałości Druku

Drukarki Brother są synonimem niezawodności i wydajności. Oferują szeroki wybór opcji zarówno dla potrzeb osobistych, jak i zawodowych. Drukarki Brother są znane z płynnej łączności, łatwych w obsłudze interfejsów i ostrości w wysokiej rozdzielczości. Laserowe drukarki Brother są świadectwem precyzji i szybkości. Te urządzenia wykorzystują innowacyjną technologię laserową do produkcji ostrych i profesjonalnych druków, co czyni je idealnymi dla firm o dużych potrzebach drukarskich. Ze względu na trwałość i szybki druk, laserowe drukarki Brother są kamieniem węgielnym wielu nowoczesnych biur.
Brother rozumie, że praca nie zawsze odbywa się w biurze. Ich drukarki przenośne są zaprojektowane dla profesjonalistów w podróży. Te kompaktowe i lekkie drukarki gwarantują, że możesz drukować dokumenty i zdjęcia wszędzie, bez konieczności poświęcania jakości druku. Przenośne drukarki Brother to wszechstronne narzędzia dla tych, którzy wymagają elastyczności. Wielofunkcyjne drukarki Brother to ostateczne wszystko-w-jednym rozwiązania dla nowoczesnych miejsc pracy. Bezproblemowo łączą one możliwości drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania w jednym urządzeniu, usprawniając produktywność i oszczędzając miejsce. Te drukarki wyposażone są w intuicyjne ekrany dotykowe i zaawansowane opcje łączności, co czyni je niezbędnymi w wielofunkcyjnych środowiskach pracy.
Jednostka bębna jest niezbędnym elementem laserowej drukarki, odpowiedzialnym za transfer tonera na papier. Bębny drukarek Brother zostały zaprojektowane, aby dostarczać spójne, wysokiej jakości wyniki przez długi czas. Z naciskiem na trwałość i wydajność, te jednostki bębna zostały zaprojektowane, aby minimalizować konserwację i zapewniać bezproblemowe drukowanie.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij