up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Canon CLI-8 IP4200/5200/6600D Wkład Atramentowy

Canon CLI-8 IP4200/5200/6600D Wkład Atramentowy

plus
Canon

Canon CLI-8 IP4200/5200/6600D Wkład Atramentowy

Opis produktu Canon CLI-8 IP4200/5200/6600D Wkład Atramentowy

Oryginalny wkład atramentowy Canon CLI 8 Cyan zapewnia niesamowity kolor i długowieczność zdjęć. Zaprojektowane w technologii FINE (Full Photolithographic Inkjet Nozzle Engineering) Twoje zdjęcia zapewnią większą ostrość, szczegółowość i jakość. Dzięki tym pojedynczym zbiornikom z atramentem możesz zmniejszyć ilość odpadów i zaoszczędzić pieniądze, zastępując tylko zabrakły kolorów. CLI 8 Cyan jest kompatybilny z wybranymi produktami PIXMA iP i MP, a także z serią Pro9000. Pamiętaj, że podczas drukowania przy użyciu oryginalnych atramentów Canon i papierów fotograficznych system ChromaLife100 zapewnia piękne, trwałe zdjęcia.


Jeśli szukasz Canon CLI-8 IP4200/5200/6600D Wkład Atramentowy, masz szczęście. W sklepie elektronika i komputery znajdziesz najlepsze ceny, możesz mieć pewność, że znajdzie to w techinn. Nie czekaj dłużej i złóż zamówienie produktów Eksploatacyjne. techinn oferuje ekskluzywne produkty Wkłady atramentowe dla wielu aktywności. Wkłady atramentowe zaprojektowane są by odpowiedzieć twoim potrzebom i wymaganiom.

Cechy Canon CLI-8 IP4200/5200/6600D Wkład Atramentowy

Kolor
Niebieski
Rodzaj produktu
Wkłady z tuszem
Zgodność
Canon

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up