up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Canon PGI-520 Wkład Atramentowy

Canon PGI-520 Wkład Atramentowy

plus
Canon

Canon PGI-520 Wkład Atramentowy

Opis produktu Canon PGI-520 Wkład Atramentowy

Cechy:
Typ: oryginalny
Rodzaj tuszu: tusz na bazie barwników
Drukowanie kolorów: czarne zdjęcie
Kompatybilny marka: Canyon
Kompatybilność: Canon PIXMA MX870, MX860, IP3600, MP630
Technologia drukowania: druk atramentowy


Szukasz Canon PGI-520 Wkład Atramentowy? W techinn znajdziesz wszystkie rodzaje produktów Wkłady atramentowe od najlepszych producentów. Na przykład Canon, wiodącą markę w branży i gwarantuje najwyższą jakość produkcji. Nie czekaj dłużej i wyposaż się w produkty pochodzące z naszego sklepu elektronika i komputery.

Cechy Canon PGI-520 Wkład Atramentowy

Kolor
Czarny
Rodzaj produktu
Wkłady z tuszem
Zgodność
Canon

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up